دسترسی سریع

در این نوشته میخواهیم نگاهی جامع و کامل به پروژه یاران چیتگر،موقعیت مکانی برج یاران ،دسترسی های آن ،شرایط خرید پروژه رایان و .... بکنیم.

در ابتدا نگاهی به سوابق و رزومه تعاونی مهر ایثار به عنوان مجری و سازنده پروژه می اندازیم:

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران سازنده ی پروژه یاران دارای شماره مجوز انبوه سازی 220870/15/952 از وزارت تعاون و نیز شماره ثبت 551323 از اداره ثبت شرکت های استان تهران می باشد.

لازم به ذکر است خود تعاونی مسکن مهر ایثار یاران سابقه و رزومه ای در زمینه ساخت و ساز ندارد ولی اعضای هیئت مدیره تعاونی و خصوصأ مدیریت این تعاونی رزومه خوبی در زمینه ساخت و ساز به عناوین مختلف همچون (مهندس مجری پروژه ،پیمانکار و نیز سرپرست کارگاه و ....) در پروژه های مختلف دارا می باشند .

رزومه اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن مهر ایثار یاران:

1-پیمانکار اسکلت بتنی پروژه 500واحدی مسکن مهر ساوه

2-مهندس مجری پروژه 200واحدی میلاد منطقه 22

3-سرپرست کارگاه پروژه 140 واحدی برج رایان پارک فرشته اهیه

4-مدیریت در ساخت 1000 واحد مسکن مهر اسلامشهر

5-مهندس مجری پروژه 380 واحدی ساحل چیتگر

6-مهندس مجری پروژه 2500 واحدی صدف

7-پیمانکار اسکلت پروژه 300 واحدی مسکن مهر گرگان و پروژه 1000 واحدی تعاونی مسکن هیئت مذهبی و نیز پروژه بازنشستگان منطقه 22

موقعیت مکانی برج یاران چیتگر :

پروژه یاران در غرب دریاچه چیتگر واقع شده و در اصل در منطقه مروارید شهر فاز 2 این شهرک (جنوبی) می باشد.

پلاک ثبتی پروژه یاران مهر ایثار:

پلاک ثبتی پروژه یاران 4/1383 می باشد.

مساحت زمین پروژه یاران:

پروژه یاران قرار است در زمینی به مساحت 36400متر مربع بنا گردد.

پروژه یاران چیتگر شامل چند واحد می باشد؟

این پروژه دارای 300 واحد می باشد.

پروژه یاران شامل چند بلوک است ؟

متشکل از 4 بلوک می باشد.

پروژه یاران چیتگر موقعیت مکانی برج یاران شزایط خرید پروژه رایان

 

 

در هر طبقه از بلوک های پروژه مسکونی یاران چند واحد قرار می گیرد؟

در هر طبقه 7واحد در نظر گرفته شده است.

متراژ و تیپ واحد های برج های یاران چیتگر:

متراژ واحد های این پروژه به صورت 100،120و 140متری می باشد.

برای ورود به پروژه یاران چه مبلغی مورد نیاز است(شرایط خرید پروژه رایان ) و هزینه تمام شده واحد ها چقدر می باشد؟

برای درک بهتر و آسان تر شرایط خرید پروژه رایان ابتدا توضیحی مختصر در خصوص شرایط خرید و فروش پروژه ها در منطقه 22 می پردازیم.

در کل جهت پیش خرید پروژه های ساخت(شرایط خرید پروژه رایان ) و ساز خصوصا منطقه 22 2 شرایط کلی وجود دارد :

1-خرید پروژه در مرحله پذیره نویسی:

این نوع خرید صرفأ مختص پروژه ها در مراحل ابتدایی و روی خاک می باشند که تعاونی زمینی را جهت ساخت و ساز در نظر گرفته (موقعیت مکانی برج یاران)و اقدام به عضو گیری می کند که ابتدا از هریک از اعضا مبلغی به عنوان زمین و تراکم و جواز اخذ می کند (بسته به شرایط این مبلغ ممکن است بصورت نقد یا اقساط اخذ شود ) که این مبلغثابت می باشد و تغییر در آن لحاظ نمی شود.

پس از آن تعاونی بسته به مراحل ساخت اقدام به قسط بندی مبالغ ساخت و اخذ اقساط ساخت  از اعضا می گردد که این اقساط طبعأ تا پایان پروژه ادامه دارد.

2-خرید پروژه در مرحله واریزی و امتیاز :

در مواردی که عضو گیری تعاونی به پایان رسیده باشد و تعاونی واحدی برای فروش نداشته باشد دیگر خرید و فروش به صورت واریزی و امتیاز است بدین شکل که خریدار باید پروژه را از یکی از اعضای پروژه که قبلأ اقدام به خرید کرده است خریداری نماید و پس از آن نقل و انتقال در دفتر تعاونی صورت میگیرد که در این شرایط خریدار باید علاوه بر پرداخت مبلغی که فروشنده تا تاریخ فروش به تعاونی واریز نموده(که شامل مبلغ زمین و تراکم و جواز و نیز اقساط ساخت احتمالی است که فروشنده تا به آن رو ز پرداخت کرده است)باید مبلغی را تحت عنوان امتیاز نیز به آن شخص پرداخت کند.

منظورازامتیاز چیست؟

امتیاز در واقع سود سرمایه گذاری خریدار قبلی است که بسته به پیشرفت پروژه ، افزایش نرخ زمین تراکم وموقعیت مکانی برج یاران... است که به صورت توافقی و طبق نرخ بازار لحاظ می گردد.

برای درک بهتر از معنا و فلسفه امتیاز در پروژه های پیش خرید از مثالی استفاده می کنیم (فرض کنید شما وارد اتوبوسی شده اید و تمام صندلی های اتوبوس اشغال شده اند شما با پرداخت مبلغی به یکی از سرنشینان جای او را گرفته و روی صندلی او می نشینینید آن مبلغ همان حق امتیاز است)

بنابراین شرایط خرید پروژه در حالت واریزی و امتیاز بدین شکل است :

هزینه تراکم و جواز + حق امتیاز + اقساط ساخت واحد مسکونی

با توجه به توضیحات ارائه شده نتیجه میگیریم که پروژه یاران از نوع پذیره نویسی میباشد لذا

هزینه ی تمام شده یک واحد مسکونی در پروژه یاران همچون تمام پروژه های پذیره نویسی

متشکل از 2 قسمت می باشد:

1-هزینه ابتدایی که شامل تراکم زمین ،اخذ مجوز، فنس کشی و .... می باشد.

2-هزینه ثانویه (اقساط ساخت)

هزینه زمین تراکم و اخذ جواز در پروژه یاران متری 6 میلیون و پانصد هزار تومان به صورت قطعی می باشد که حدودا پنجاه درصد آن به صورت نقد پرداخت می گردد و الباقی 3 مرحله قسط در طول 3 ماه می باشد لازم به ذکر است که هزینه ساخت متری 7 میلیون تومان در نظر گرفته شده که طی بازه زمانی تحویل قسط بندی شده و از خریدار اخذ می گردد.

آیا اقساط ساخت و در کل قیمت پروژه یاران مهر ایثار ثابت و تمام شده می باشد ؟

خیر قیمت زمین تراکم پروژه یاران ثابت است،اما قیمت ساخت پروژه و اقساط آن همچون تمام پروژه های پذیره نویسی که روی خاک هستند علی الحساب می باشد و با توجه به نرخ تورم افزایش خواهد داشت.

شایان به ذکر است که پروژه یاران به 2 صورت شش دانگو سه دانگ قابل عرضه و خرید می باشدبدین شکل که آن دسته از متقاضیانی که امکان و توانایی مالی خرید شش دانگ از واحد های مسکونی پروژه را دارا نیستند نیز می توانند با خرید 3 دانگ اقدام به سرمایه گذاری ملکی در پروژه کنند.

پروژه یاران چیتگر موقعیت مکانی برج یاران شزایط خرید پروژه رایان

 

 

لیست قیمت و شرایط پرداخت تراکم زمین پروژه یاران در متراژهای مختلف:

ردیفواریزی ها100 متر 2 خواب120متر 2 خواب140متر 3 خواب
1پیش پرداخت300 میلیون300 میلیون350 میلیون
2قسط اول95 میلیون95 میلیون110 میلیون
3قسط دوم85 میلیون95 میلیون110 میلیون
4قسط سوم85 میلیون95 میلیون110 میلیون
5قسط چهارم85 میلیون95 میلیون110 میلیون
6قسط پنجم--------100 میلیون120 میلیون
نحوه پرداخت اقساط ساخت

42 ماه

هر 3 ماه

14 قسط 50 میلیونی14 قسط 60میلیونی14 قسط 70 میلیونی

نکته: نحوه پرداخت اقساط ساخت پروژه یاران متعاقبأ و پس از آغاز عملیات عمرانی پروژه توسط تعاونی به اعضا ابلاغ خواهد شد.

آیا پروژه یاران دارای وام می باشد؟

خیر- در نظر داشته باشید که تعاونی برای تخصیص وام به پروژه باید دستکم پس از پیشرفت 30 درصدی ساخت و ساز اقدام کند که در آن بازه زمانی نیز با توجه به پیچیدگی مراحل اخذ وام و همچنین شرایط کنونی کشور از حیث مالی و اقتصادی دستیابی به این مهم بعید بنظر میرسد؛از متقاضیان محترم خرید پروژه مذکور و همچنین کلیه پروژه های چیتگر و منطقه 22 تقاضا داریم این نکته را در نظر داشته باشند که به هنگام خرید صرفا بر روی بودجه و توانایی مالی خود تمرکز کرده و بر روی چنین مباحثی حساب چندانی باز نکنند.

در نظر داشته باشید هرگونه تسهیلات و یا امکانات و شرایطی برای پروژه های منطقه تنها منوط به قید در قرارداد و رویت مدارک و نیز امکان استعلام آنها می باشد . شما می توانید جهت مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاع از شرایط و جزئیات کلیه پروژه های چیتگر و منطقه 22 و یا شرایط خرید پروژه رایان و اطلاع از قیمت، دسترسی ها ،موقعیت مکانی برج یاران و ....با کارشناسان ما در دفتر فروش 22 تماس بگیرید.

مدت زمان تحویل پروژه یاران تعاونی مسکن مهر ایثار چقدر است؟

پروژه یاران در منطقه ای واقع شده(موقعیت مکانی برج یاران ) است که پروژه های دیگری نیز وجود دارند و کلیت این پلاک ثبتی به شکلی است که در دست اقدام برای تغییر کاربریو نیز اخذ جواز ساخت شهرداری می باشد،در واقع نمی توان زمان دقیقی را برای شروع عملیات ساخت پروژه ذکر کرد،در نتیجه تخمین زمان دقیق بهره برداری از پروژه را نیز نمی توان انجام داد،بنابراین هرگونه ادعایی دال بر تحویل پروژه از سوی شخص و یا نهادی در تاریخ مشخص کذب بوده و صرفأ جنبه بازاریابی دارد،پس از اخذ جواز و شروع عملیات اجرایی طبق اعلام رسمی تاریخ تحویل پروژه 4 ساله می باشد. منتها با توجه به گستردگی پروژه و نیز سنگینی عملیات های عمرانی و ساخت و ساز پیش بینی کارشناسان دفتر فروش 22 تحویل 5 تا 6 ساله پروژه از زمان شروع عملیات عمرانی می باشد.

پروژه یاران چیتگر در چه مرحله ای از ساخت می باشد ؟

این پروژه در مرحله اخذ جواز ساخت می باشد و اولین مرحله ی پس از اخذ جواز،فنس کشی و تجهیز کارگاه می شود

دسترسی های پروژه یاران مرواریدشهر:

پروژه یاران مهر ایثار دسترسی بسیار نزدیک و آسانی به اتوبانهای همت و حکیم و تهران کرج دارد،مضافأ که فاصله نزدیکی (به واسطه موقعیت مکانی برج یاران )نیز با اولین ایستگاه مترو دارد.

نحوه انتخاب واحد در پروژه یاران چیتگر به چه صورت می باشد؟

به طور کلی بسته به گان چارت و برنامه ریزی تعاونی مسکن ها بحث انتخاب واحد معمولأ در مراحل نهایی پروژه انجام می شود و در واقع دلیل آن هم ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاران است تا اقساط خود را به موقع پرداخت نمایند؛در نتیجه به هر عضو به طور کاملأ سیستماتیک براساس پرداختی هایش امتیاز مثبت در صورت پرداخت به موقع و امتیاز منفی در صورت پرداخت نامنظم و دیرهنگام تعلق می گیرد و هر تیپ متراژی مشخص با توجه به تعداد واحد های موجود اعضا رتبه بندی می شوند به شکلی که برای مثال اگر 100 واحد داشته باشیم از 1 تا 100 رتبه بندی می شوند که هرچه رتبه عضو مورد نظر به 1 نزدیک تر باشد اولویت انتخاب واحد با او خواهد بود.

شرایط خرید پروژه رایان :

جهت دریافت مشاوره رایگان و شرایط خرید پروژه رایان و یا استعلام از شرایط کلیه پروژه های منطقه کافی است با کارشناسان ما در دفترفروش 22تماس بگیرید.

امکانات پروژه یاران منطقه 22 :

لابی مجلل

استخر

زمین ورزشی

سالن بازی کودکان

مجهز به سیستم هوشمند bms

درب ضد سرقت

پارکینگ مهمان

آسانسور (نفربر و باربر)

لابی شیک و مجلل

سالن اجتماعات

شوتینگ زباله

هلی پد

اینترنت وای فای

سیستم حفاظتی و نگهبان 24 ساعته

سرمایش و گرمایش چیلر مرکز

فضای سبز مناسب

نحوه نقل و انتقال پروژه یاران:

نقل و انتقال پروژه در دفتر تعاونی انجام میپذیرد

فاصله پروژه یاران با دریاچه چیتگر چقدر است؟

حد فاصل زمانی پروژه یاران تا دریاچه حدودا 10 دقیقه می باشد .

فاصله پروژه یاران با ایرانمال چقدر است؟

حد فاصل این پروژه تا ایرانمال حدودا 7 دقیقه می باشد.

فاصله پروژه یاران مهر ایثار با باملند چقدر است؟

حد فاصل این پروژه تا باملند حدودا 14 دقیقه می باشد.

پروژه یاران چیتگر از دید سرمایه گذاری :

1-دید منطقه ای:

منطقه 22 تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و....) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ....منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا 2 چندان کرده است .

2-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری دارند مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور خریدار از 2 رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود،که شامل رشد منطقه ای و رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر 2 پارامتر،پروژه یاران جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه مسکونی برج یاران چیتگر از دید سکونت :

عدم وجود امکانات شهری و زیر ساخت مناسب اعم از مدرسه ،پارک ، هایپر مارکت و ....در منطقه مروارید شهر و خصوصأ مروارید شهر جنوبی و ساخت و ساز های متعدددر اطراف پروژه یاران سبب شده است که این پروژه در حال حاضر از حیث سکونت جایگاه چندان مطلوبی نداشته باشد ،اما با توجه به روند پیشرفت منطقه و نیز وجود منطقه در طرح تفصیلی وابسته به طرح جامع شهری می توان پیش بینی کرد که این پروژه در یک بازه زمانی 10 ساله جایگاه مطلوبی از حیث سکونت پیدا خواهد کرد .

5/5 - (568 امتیاز)
خانهاخبارپروژه هاواتساپ تماس