پروژه برلیان چیتگر | پیش فروش برج مروارید شهر منطقه ۲۲

پروژه برلیان چیتگر(مروارید شهر) دفتر فروش 22

در این مقاله بناست شمارا با پروژه برلیان(پروژه مروارید شهر) یکی از پروژه های مسکونی و در حال ساخت منطقه ۲۲ تهران آشنا کرده و شمارا از نحوه خرید،دسترسی پروژه برلیان،قیمت پروژه برلیان،پیش فروش برج برلیان چیتگر،ویژگی ها و شرایط کلی این پروژه مطلع نماییم.

سازنده پروژه برلیان (پروژه مروارید شهر):

فهرست مطالبی که خواهید خواند

تعاونی مسکن مهر آفرین مجری و سازنده این پروژه میباشد.از رزومه های این تعاونی میتوان به ساخت برج الماس بهداری در مجاورت پروژه مذکور اشاره کرد.

پروژه الماس بهداری به عنوان رزومه تعاونی مهر آفرین در ۳ تیپ متراژ ۱۳۷ متری و ۱۵۷ متری و ۱۷۲ متری(همگی سه خواب) تحویل داده شده است.

شایان به ذکر است که برج الماس بهداری از حیث کیفیت ساخت جزو برجهای تعاونی ساز با کیفیت منطقه است.

کلیه مشاعات آن با سنگ طراحی و کار شده است.

تعاونی مهر آفرین زیر نظر تعاونی مسکن بهداری سپاه پاسداران فعالیت داشته که از رزومه های این مجموعه میتوان به ساخت پروژه عظیم آسمان،پروژه شهرک شهید باقری(با تعداد طبقات محدود و البته تحویل سند تک برگ شش دانگ به خریداران) و….اشاره کرد.از مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره تعاونی مهر آفرین میتوان به آقایان آقاجانی،دکتر شهپری و جناب آقای ابوترابی اشاره کرد.

 

موقعیت مکانی پروژه برلیان (پروژه مرواریدشهر):

 

بیشتر بخوانید!!  پروژه گرین لند چیتگر - پیش فروش برج های زمرد (منطقه 22)

این برج در منطقه ۲۲ تهران،ناحیه هفتم از این منطقه و شهرک مرواریدشهر شمالی قرار گرفته است.

 

مشخصات  برج برلیان تعاون مهر آفرین:

 

اسکلت پروژه از نوع فلزی میباشد.سقف پروژه عرشه فولادی و اتصالات پیچ و مهره میباشد.

 

پلاک ثبتی پروژه برلیان مرواریدشهر:

 

پلاک ثبتی پروژه برلیان ۴/۲۶/۲۱۱۰ میباشد.

 

پروژه برلیان چیتگر(مروارید شهر)

مهندس ناظر پروژه برلیان:

 

آرسس آزما وظیفه نظارت بر ساخت پروژه را بر عهده دارد.

 

پروژه برلیان چیتگر دارای چند بلوک است:

 

این پروژه در قالب یک برج ساخته خواهد شد.

تعداد طبقات پروژه برلیان(پروژه مروارید شهر) منطقه ۲۲:

 

پروژه برلیان در مجموع دارای ۳۱ طبقه است:

-۱ طبقه لابی

-۵ طبقه پارکینگ

-۲۵ طبقه مسکونی

 

هر طبقه از پروژه برلیان مهر آفرین دارای چند واحد است:

 

دارای ۶ واحد در هرطبقه میباشد و از این حیث در زمره برجهای تعاونی ساز با تعداد کم واحد در هر طبقه قرار میگیرد.

 

متراژ و تیپ واحدهای پروژه برلیان مرواریدشهر:

 

-۹۵ متری ۲ خواب

-۱۲۷ متری ۳ خواب

-۱۳۱ متری ۳ خواب

 

بررسی نقشه و پلان واحدهای پروژه برلیان:

 

-واحدهای ۹۵ متری پروژه برلیان تماما جنوبی میباشند و تعداد آنها در هر طبقه ۲ واحد است. با توجه به ساخت و ساز پروژه های ساختمانی دیگر در ضلع جنوبی برج برلیان میتوان نتیجه گرفت که این واحدها احتمالا فاقد دید و ویوی خاصی خواهند بود؛کلیه واحد های ۹۵ متری پروژه ۲ خواب همراه با یک خواب مستر میباشند.

-در هر طبقه ۲ واحد با تیپ و متراژ ۱۲۷ متری قرار داده شده است؛این واحدها در قسمت شمالی از یالهای شرقی و غربی برج قرار داده شده اند و پذیرایی آنها به واسطه شمالی بودن ویوی کامل کوه را دارا میباشد،همچنین اتاق خواب مستر این واحدها به واسطه ۲ کله بودن ویوی شمال و بسته به غربی و یا شرقی بودن واحد ممکن است اندکی ویوی غرب و یا شرق را دارا باشند،سایر اتاق خوابها بسته به طبقه ممکن است اندکی ویوی غرب و یا شرق را دارا باشند،کلیه واحدهای ۱۲۷ متری ۳ خواب میباشند.

-هر طبقه دارای ۲ واحد ۱۳۱ متری میباشد که به واسطه قرارگیری در قسمت شمالی برج هم پذیرایی و هم اتاق خوابها از ویو و دید مناسبی برخوردار هستند؛واحدهای ۱۳۱ متری نیز همچون تیپ ۱۲۷ متری ۳ خواب میباشند.

 

پروژه برلیان چیتگر(مروارید شهر)

قیمت پروژه برلیان چیتگر:

 

خریداران برای خرید این پروژه و خانه دار شدن در آن باید مبلغی متشکل از ۲ بخش را پرداخت نمایند:

-بخش اول شامل مجموع مبلغ واریزی فروشنده به حساب تعاونی تا تاریخ فروش و نیز مبلغ امتیاز در نظر گرفته شده برای فروش واحد مربوطه میباشد که خریدار میبایست بصورت نقدی همزمان با نقل و انتقال در دفتر تعاونی به فروشنده پرداخت نماید.

بیشتر بخوانید!!  پروژه بقیه الله 5|پیش فروش برج ونوس هوم لند چیتگر

-بخش دوم شامل اقساط ساخت پروژه میباشد که بصورت علی الحساب بوده و سالیانه توسط تعاونی اعلام میگردد.

با توجه به بروز بودن قیمت امتیاز پروژه برلیان و نیز تغییر قیمت مداوم واریزی ها با توجه به واریز اقساط ساخت توسط مالکین پروژه طبق قسط بندی انجام شده توسط تعاونی مربوطه،شما میتوانید جهت استعلام قیمت بروز خرید پروژه برلیان و یا اخذ مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاع از شرایط کلیه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ تهران با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

 

واریزی پروژه برلیان مرواریدشهر تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲:

 

-واحد ۹۵ متری:۱٫۰۷۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

-منزل ۱۲۷ متری:۱٫۴۲۶٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

-واحد ۱۳۱ متری:۱٫۴۷۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

امتیاز برج برلیان چیتگر تا مرداد ماه ۱۴۰۲:

 

-ملک ۹۵ متری:حدودا ۱ میلیارد و هشتاد میلیون تومان

-واحد ۱۲۷ متری: حدودا ۱ میلیارد و دویست و شصت میلیون تومان

-ملک۱۳۱ متری: حدودا ۱ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان

 

نحوه خرید(پیش فروش برج برلیان چیتگر )پروژه برلیان مرواریدشهر تعاونی مهر آفرین:

 

پس از تماس با کارشناسان دفترفروش ۲۲ و کسب اطلاعات مورد نیاز و مشاوره کلی در خصوص پروژه مربوطه و اطلاع از قیمت روز پروژه،یک نشست با فروشنده ترتیب داده شده و بعد از رسیدن به قیمت مورد نظر با فروشنده،یک مبایعه نامه به شرط استعلام نوشته خواهد شد؛پس از نگارش مبایعه نامه و به امضا رسیدن آن توسط طرفین یک تاریخ مشخص و توافقی بنا به شرایط هر دو طرف جهت حضور در تعاونی سازنده و انجام نقل و انتقال مشخص خواهد شد؛خریدار و فروشنده در تاریخ مشخص شده به همراه کارشناس مربوطه ی دفترفروش ۲۲ در تعاونی سازنده حضور به عمل آورده و پس از کسب استعلامات لازم و تایید کارشناس اقدام به نقل و انتقال و تسویه حساب با یکدیگر خواهند نمود.

 

نکاتی که حین نگارش مبایعه نامه باید به آن توجه داشته باشید:

 

– قرارداد میبایست برحسب استعلام باشد تا اطمینان حاصل شود که مورد معامه مشکلی نداشته و دارای جریمه و تفاوت در واریزی گفته شده توسط فروشنده و واقعیت و….نباشد.

– پس از امضای قرارداد تنها میبایست مبلغ اندکی جهت جاری شدن قرارداد توسط خریدار پرداخت گردد و قسمت اعظم پول میبایست همزمان با نقل و انتقال در دفتر تعاونی پرداخت و تسویه گردد.

– پیش از امضای قرارداد حتما مبایعه نامه به طور کامل خوانده شده و پس از آن اقدام به امضای آن گردد.

 

آیا قیمت خرید پروژه برلیان قطعی و ثابت است:

 

بیشتر بخوانید!!  پروژه نارنجستان 4 مروارید شهر

خیر-در نظر داشته باشید که اقساط پروژه علی الحساب بوده و با توجه به نرخ تورم سالیانه ساخت تغییر خواهد داشت،در حال حاضر اقساط پروژه هر سه ماه یکبار میباشد و اقساط تا پایان سال ۱۴۰۲ مطابق با قیمتهای زیر برای متراژهای مختلف قسط بندی شده و متعاقبا هر ساله توسط تعاونی سازنده بروز رسانی و اعلام خواهند شد:

-واحد ۹۵ متری:هر سه ماه ۱۶۷٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

-منزل ۱۲۷ متری:هر سه ماه ۲۱۷٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

-واحد ۱۳۱ متری:هر سه ماه ۲۲۴٫۴۸۰٫۰۰۰ تومان

آیا میتوان هنگام خرید طبقه و واحد خود را در پروژه برلیان مرواریدشهر مشخص کرد:

 

خیر-در پروژه های تعاونی ساز طبقه و واحد اعضا و خریداران بر حسب خوش حسابی و روند پرداخت اقساط آنها مشخص خواهد شد،بدین شکل که تعاونی یک سیستم رتبه بندی دارد و اعضا بر حسب خوش حسابی خود رتبه بندی خواهند شد و هر عضو بسته به رتبه ای که دارد میتواند زودتر و یا دیرتر از دیگران انتخاب واحد خود را انجام دهد.

زمان انتخاب واحد و طبقه پروژه برلیان:

 

تعاونی مربوطه مرجع تعیین و اعلام زمان انتخاب طبقه و واحد خواهد بود و آن را متعاقبا اعلام خواهد کرد اما این تاریخ (زمان پیش فروش برج برلیان چیتگر)به طور معمول پس از گذر پروژه از حدود ۷۰ درصد مراحل ساخت میباشد.

پروژه برلیان در چه مرحله ای از ساخت قرار دارد:

 

این پروژه هم اکنون در مرحله نصب اسکلت میباشد.

 

زمان تحویل پروژه برلیان(برج برلیان چیتگر):

 

با توجه به روند کار و سختی و طولانی بودن روند ساخت در پروژه های ساختمانی پیش بینی کارشناسان دفتر فروش ۲۲ برای تحویل پروژه حدودا سال ۱۴۰۶ میباشد.

 

دسترسی های پروژه برلیان مرواریدشهر:

 

پروژه برلیان دسترسی مناسبی به اتوبانهای حکیم،تهران-کرج و همت(خرازی) را دارا میباشد؛همچنین فاصله این برج تا نزدیکترین ایستگاه مترو نیز بسیار مناسب است.

کاربری برج برلیان مهرآفرین:

 

کاربری این پروژه مسکونی است.

 

پروژه برلیان چیتگر(مروارید شهر)

امکانات برج برلیان:

 

-سالن اجتماعات

-سالن ورزشی

-محل بازی کودکان

-آنتن مرکزی

دسترسی عالی پروژه برلیان(پروژه مروارید شهر) به مراکز تفریحی

و…..

 

پروژه برلیان(برج برلیان چیتگر) و سرمایه گذاری:

 

دید منطقه ای:

 

بطور کلی منطقه ۲۲ تهران به واسطه زیر ساختهای بروز و مناسب با متدهای شهری مدرن تر نسبت به سایر نقاط پایتخت. و نیز وجود مراکز تفریحی و خرید و تجاری متعدد همچون باملند و دریاچه چیتگر و ایرانمال و پارک جنگلی چیتگر (از دسترسی های  پروژه برلیان )و…. و نیز برخورداری از آب و هوای مناسب و سالم تر نسبت به سایر نقاط کلانشهر تهران و مضافا ساخت و سازهای مختلف و متفاوت در زمینه های مختلف(مسکونی و اداری و تجاری و..)یکی ازرو به رشد ترین،مستعد ترین و بهترین نقاط حال حاضر کشور جهت سرمایه گذاری ملکی میباشد.

 

دید پروژه ای:

 

با توجه به روند پروژه و نیز افزایش امتیاز مداوم پروژه به موازات پیشرفت عملیات ساخت آن و افزایش آورده برای خریدار و نیز رزومه مناسب سازنده از این حیث پروژه برلیان نمره قبولی دارد.

با توجه به  هر دو عامل  پروژه برلیان (پروژه مرواریدشهر) را برای سرمایه گذاری مناسب است.

 

آخرین وضعیت پروژه برلیان

 

پروژه برلیان

پروژه برلیان(پروژه مروارید شهر) و سکونت:

 

ساخت و سازهای ساختمانی متفاوت و نیز به موازات آن مشکلات ناشی از سرو صدا و پسماند کارگاههای ساختمانی و… رو به رشد بودن منطقه و بستر سازی برای پیشرفت خصوصا منطقه مرواریدشهر و مشکلات ناشی از آن در بازه زمانی کارهای عمرانی و نیز عدم وجود هایپرمارکت و مغازه های تامین کننده نیازهای خانوارها در فاصله اندک از منطقه مرواریدشهر. منطقه مرواریدشهر و به تبع آن پروژه برلیان در حال حاضر از حیث سکونت شرایط ایده آلی ندارند. منطقه حدودا از حوالی سال ۱۴۰۸ تا ۱۴۱۰ شرایطی مطلوب را برای سکونت دارا است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید