پروژه شمشاد منطقه ۲۲ – پیش فروش برج شمشاد چیتگر

پروژه شمشاد منطقه 22

پروژه شمشاد توسط تعاونی مسکن جنگلبانی و شرکت سایبر در حال ساخت است.در این مقاله راجع به موقعیت مکانی،نحوه خرید و قیمت پروژه شمشاد چیتگر،زمان تحویل،امکانات و دسترسی ها و ….صحبت خواهیم کرد.

سازنده پروژه شمشاد منطقه ۲۲(تعاونی مسکن جنگلبانی):

فهرست مطالبی که خواهید خواند

پروژه شمشاد بصورت مشارکتی فی مابین تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع به عنوان یک تعاونی دولتی و نیز شرکت خصوصی سابیر بین الملل است.بدین صورت که زمین پروژه متعلق به تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع است. شرکت سابیر سازنده و مجری پروژه است.

شریک و سازنده پروژه،شرکت سابیر بین الملل(تعاونی مسکن جنگلبانی) میباشد که تحت مدیریت جناب آقای مهندس ابرهیمی میباشد.

موقعیت مکانی پروژه مسکونی شمشاد چیتگر:

این پروژه در یکی از بهترین نقاط منطقه ۲۲ تهران واقع شده است. پروژه شمشاد در بالای اتوبان خرازی و یکی از مرتفع ترین نقاط منطقه قرار گرفته است و از حیث لوکیشن و ویو شرایط عالی و منحصر به فردی را دارا میباشد .  واحدهای شمالی پروژه ویوی کوه و واحدهای جنوبی نمای باز شهر را دارا میباشند،نزدیکی به مراکز گردشگری و تجاری و خرید از جمله آبشار تهران،ایرانمال و باملند نیز از دیگر مزایای لوکیشن مناسب این پروژه است.از دیگر پروژه های این منطقه میتوان به برج سفید،برج‌های سماء،پروژه هما پارسه،پروژه تریتیوم ۲،برج الماس و ..اشاره کرد.

مساحت زمین برج شمشاد:

پروژه سایت پارک(شمشاد) جنگلبانی در زمینی به مساحت ۳۰هزار متر مربع ساخته خواهد شد،شایان به ذکر است که این پروژه ۹۵هزار متر مربع زیر بنای مسکونی و حدودأ ۱۰ هزار متر مربع زیربنای خدماتی خواهد داشت،بنا بر گفته تعاونی برای مالکین در بخشهای خدماتی نیز قدر السهم تعیین خواهد شد.

بیشتر بخوانید!!  پروژه نیکان چیتگر - پیش فروش برج نیکان منطقه 22

مساحت زمین به متراژ ۳هکتار با سند تک برگ به نام تعاونی میباشد.این پروژه دارای ۷ بلوک با نام های A-B-C-D-E-F-G و با تعداد ۹۲۹ واحد مسکونی در ۱۲ طبقه مثبت و ۴ طبقه منفی شامل پارکینگ و انباری اختصاصی در حال ساخت میباشد.پارکینگهای در نظر گرفته شده برای بخش مسکونی پروژه ۱۴۸۵ پارکینگ میباشد.از ۹۲۹ واحد پروژه ۷۰۰ واحد متعلق به شرکت سابیربین الملل هست و ۲۹۲ واحد متعلق به تعاونی مسکن میباشد.

کل پروژه برروی پیلوت با ارتفاع ۶متر ساخته میشود،به گونه ای که طبقه همکف پروژه شمشاد در اصل طبقه سوم پروژه های مجاور میباشد.

برج مسکونی شمشاد (سایت پارک)منطقه ۲۲ دارای چند بلوک است:

 • مجتمع مسکونی شمشاد دارای ۱۷ بلوک است.

تعداد طبقات در هر بلوک از پروژه سایت پارک شهرک شهید باقری:

هر بلوک متشکل از ۱۶ طبقه است:

 • -۱۱ طبقه مسکونی
 • -۴ طبقه پارکینگ
 • -۱ طبقه لابی

پروژه شمشاد دفتر فروش 22 تعاونی مسکن جنگلبانی

تعداد کل واحدهای مسکونی در برج شمشاد:

پروژه مسکونی شمشاد(سایت پارک) در مجموع دارای ۹۹۲ واحد مسکونی است،همچنین ۱۴۸۰ واحد پارکینگ (از امکانات پروژه شمشاد)نیز برای این مجموعه در نظر گرفته شده است.

متراژ واحدهای پروژه مسکونی شمشاد شرکت سابیر:

متراژ واحدهای مجتمع شمشاد ۶۰ متری،۷۵ متری،۹۰متری،۱۰۵متری،۱۱۵متری، به بالا است؛تعداد بسیار محدودی واحد با متراژ زیر ۶۰متر نیز در پروژه موجود است.لازم به ذکر است که واحدهای ۷۵متری و ۹۰ متری دوخواب بوده و سایر متراژها سه خواب هستند.

کاربری پروژه مجلل شمشاد

 • پروژه شمشاد دارای کاربری مسکونی-خدماتی میباشد که کاملا از هم تفکیک میباشد و هیچگونه مزاحمتی برای همدیگر نخواهند داشت.

وضعیت حال حاضر برج مسکونی شمشاد چیتگر:

 • پروژه شمشاد درحال حاضر در مرحله اجرای خاکبرداری و گودبرداری قراردارد.

قیمت پروژه شمشاد چیتگر منطقه ۲۲:

بسیاری از متقاضیان خرید پروژه های منطقه ۲۲ از عدم قطعی بودن قیمت پروژه ها و یا به عبارتی علی الحساب بودن اقساط ساخت آنها و تغییر قیمتها با توجه به نرخ تورم گله مند میباشند؛پروژه مجتمع مسکونی شمشاد که با نام سایت پارک نیز شناخته میشود یکی از معدود پروژه های قیمت قطعی منطقه است.بدین صورت که خریدار پس از خرید تا پایان پروژه هیچ مبلغی را بابت ساخت به شکل اقساط و یا تحت هیچ عنوان دیگری پرداخت نخواهد کرد و قیمت پروژه شمشاد چیتگر هیچ تغییری  برای خریدار نخواهد داشت.

نحوه خرید و قیمت پروژه شمشاد چیتگرپروژه :

مجتمع شمشاد به شکل سهامی عرضه و واگذار میگردد(دو تا از نحوه های خرید پروژه شمشاد )،بدین شکل که پروژه متشکل از سهم های ۱۰۰تایی،۱۵۰تایی،۲۵۰تایی و ۳۳۰ تایی میباشد؛هر ۱۰۰ سهم تقریبا معادل ۱۴ متر میباشد که حدودا ۳ متر آن بابت سهم مشاعات در نظر گرفته شده و ۱۱ متر آن شامل متراژ مفید مسکونی است و خریداران بسته به نیاز میتوانند جهت سرمایه گذاری و یا داشتن خانه اقدام به خرید خانه نمایند،طبعأ اشخاصی که خواهان خانه دار شدن در پروژه می باشند،میبایست معادل با متراژ مورد نظرشان اقدام به خرید سهام نمایند؛همچنین اشخاصی که قصد سرمایه گذاری دارند نیز میتوانند با بودجه کمتر اقدام به خرید هر تعداد سهام کرده و بعدها با توجه به پیشرفت وروند پروژه با قیمت بالاتر و بروز به فروش برسانند.در کل نحوه خرید پروژه شمشاد بسته به شرایط مشتری دارد.برای دریافت اطلاعات بیش تر در رابطه با نحوه خرید پروژه شمشاد با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید!!  معرفی کامل پروژه پزشکان 2 (0 تا 100)|پیش فروش برج پزشکان 2

مراحل خرید پروژه شمشاد:

پس از توافق شرایط و قیمت پروژه شمشاد چیتگر با فروشنده و نوشتن یک مبایعه نامه،خریدار و فروشنده به همراه کارشناس مربوطه پروژه ابتدا به دفتر اسناد رسمی و سپس به تعاونی مربوطه رفته و پس از اخذ استعلامات لازم در حضور کارشناس مجموعه،اقدام به نقل و انتقال در دفتر تعاونی می نمایند. لازم به ذکر است مبایعه نامه نوشته شده با فروشنده کاملا به شرط استعلام از تعاونی می باشد .

نکاتی که حین نگارش مبایعه نامه باید به آن توجه داشته باشید:

 • _ مورد معامله مهریه ، موروثی و در رهن بانک نباشد.
 • _ مبایعه نامه برحسب استعلام از تعاونی باشد که واحد جریمه و یا کسری واریزی نداشته باشد.
 • _  بعد از پایان نگارش و امضای مبایعه نامه شما به عنوان خریدار صرفا مبلغ محدودی (نهایتا ۱۰درصد ثمن معامله)پرداخت می نمایید که در مبایعه نامه نیز قید می شود و قسمت اعظم پول،همزمان با نقل و انتقال در دفتر خانه و تعاونی جا به جا خواهد شد.
 • _قبل از خواندن کامل مبایعه نامه به هیچ عنوان اقدام به امضا آن ننمایید.

قیمت خرید پروژه شمشاد چیتگر:

با توجه به اینکه قیمت و مبلغ خرید پروژه کاملأ بروز میباشد؛شما میتوانید جهت استعلام قیمت،خرید پروژه و نیز اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

پروژه شمشاد سازمان جنگلها در کدام مرحله از ساخت است:

 • گودبرداری و فونداسیون مجتمع  شمشاد شهرک شهید باقری به اتمام رسیده و اسکلت طبقات آغاز شده است.

زمان تحویل پروژه:

 • پیشبینی میشود پروژه شمشاد در سال ۱۴۰۵ آماده بهره برداری شود.

پروژه شمشاد دفتر فروش 22 تعاونی مسکن جنگلبانی

نحوه مشارکت تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع با شرکت سابیر بین الملل:

سهم تتعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع به عنوان کارفرمای پروژه ۳۰ درصد و سهم شرکت سابیر بین الملل به عنوان سازنده ۷۰ درصد میباشد.

همانطور که در ابتدای مطلب بیان کردیم شرکت سابیر بین الملل مجری و سازنده پروژه میباشد حال نگاهی ریزبینانه تر به شرایط و سوابق این مجموعه خواهیم داشت:

شرکت سابیر بین الملل به عنوان سازنده پروژه شمشاد(سایت پارک)چیتگر رزومه و سابقه ی بسیار درخشانی از جمله ساخت تونل و سد،خطوط راه آهن و مترو و نیز انبوه سازی مسکن در ایران و سایر کشورها در حدود ۳ میلیون متر مربع را دارا میباشد و بی شک جزو چندین شرکت برتر و موفق کشور در این عرصه میباشد.

بیشتر بخوانید!!  پروژه گالریا چیتگر | پیش فروش برج گالریا منطقه 22

پروژه شمشاد به دو سهم تعاونی و پیمانکار تقسیم میشود،که طبق اعلام تعاونی فعلا شرکت سازنده واحدی برای فروش ندارند.

واما سهم هر عضو تعاونی مسکن کارکنان سازمان جنگل ها و مراتع کشور شامل ۱۰۰ سهم میباشد که تمامی اعضا دارای مالکیت قطعی و قدرالسهم از بحث خدماتی پروژه میباشند.تمامی اعضا دارای برگه قرارداد رسمی تعاونی میباشند و نقل و انتقال قطعی بعد از انجام توافقات مکتوب در گروه سرمایه گذاری مروارید در دفترتعاونی مسکن کارکنان سازمان جنگل ها و مراتع کشور بصورت قطعی انجام میپذیرد.

از دیگر سوابق ابنیه این شرکت میتوان به:

 • -ساخت ایستگاه مرزداران خط ۶ مترو تهران
 • – پروژه اداری،تجاری و اقامتی آیسان تبریز
 • -احداث کارخانه واکسن سازی شرکت شفافارمد
 • -مجتمع۳۴۰۶ واحدی سیمرغ اسلامشهر
 • -احداث ایستگاه قلعه مرغی خط ۳ مترو تهران
 • -عملیات اجرایی نیمه جنوبی از قطعه شمالی خط ۶ مترو تهران
 • -ساخت ۲ شهرک مسکونی در شهر جدید پرند با ۱۸۰۰ و ۴۴۰ واحد مسکونی
 • و…اشاره کرد.

لازم به ذکر است که مدیرعامل شرکت سابیر بین الملل مهندس ابراهیمی می باشند.

طراح پروژه شمشاد منطقه سابیر:

بنابر اعلام تعاونی یک پروژه بسیار مدرن بوده و بدل به یکی از برج  های لوکس کلانشهر تهران خواهد شد،شایان به ذکر است که طراح این پروژه مهندس نیکبخت میباشد.

امکانات پروژه سایت پارک(شمشاد):

در زیر مجموعه ای از امکانات پروژه شمشاد را بیان کرده ایم:

 • لابی و لابی من ۲۴ ساعته
 • سالن اجتماعات و همایش ها
 • سالن ورزشی GYM
 • استخر ، سونا و جکوزی
 • یک هکتار فضای سبز طبقاتی
 • بالکن مشجر در بعضی طبقات
 • درمانگاه
 • مسجد
 • مدرسه

فاصله برج مچتمع مسکونی شمشاد تا دریاچه چیتگر:

 • پروژه سایت پارک تا دریاچه چیتگر حدودأ ۴ دقیقه فاصله دارد.

فاصله برج شمشاد تعاونی مسکن جنگلبانی تا ایرانمال:

 • برج شمشاد تا ایرانمال حدودأ ۵ دقیقه فاصله دارد.

فاصله برج شمشاد تا باملند:

 • برج شمشاد تا باملند حدودأ ۸ دقیقه فاصله دارد.
 • دسترسی مناسب پروژه به مراکز تفریحی و خرید از امکانات پروژه شمشاد چیتگر است.

پروژه سایت پارک تعاونی جنگلبانی و مراتع و سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران (از امکانات پروژه شمشاد)و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولا سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملا متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسیله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتا در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری دارند مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر ۲ پارامتر پروژه مسکونی شمشاد جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه شمشاد و سکونت:

با توجه به مسکونی بودن بافت منطقه و لوکیشن پروژه و نیز وجود زیرساخت های مناسب شهری و همچنین تکمیل بودن انشعابات لازم جهت سکونت و دسترسی نسبتا مناسب پروژه ، می توان گفت که مجتمع مسکونی شمشاد (سایت پارک) شرایط خوبی جهت سکونت و زندگی را داراست.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید