پروژه افق فرتاک دهکده المپیک

پروژه افق فرتاک متعلق به تعاونی کاشانه و در منطقه 22 تهران است.قیمت پروژه افق فرتاک شامل دو بخش خرید جواز و زمین تراکم و هزینه اقساط ساخت پروژه است.این سازه شامل دسترسی عالی به همت و خرازی است.زمان تحویل پروژه افق فرتاک حدودا تا سال 1406 است.
دسترسی سریع

در این مقاله میخواهیم راجع به پروژه افق فرتاک المپیک،قیمت پروژه افق فرتاک ،دسترسی،امکانات پروژه افق فرتاک ،زمان تحویل برج افق فرتاک و .... صحبت کنیم.

سازنده برج افق فرتاک:

تعاونی کاشانه برج فرتاک مجری و سازنده ی پروژه افق می باشد.تعاونی کاشانه برج فرتاک در بهمن ماه سال 1399 با شماره ثبت 572933 تاسیس گردیده است.

از سوابق این مجموعه میتوان به پروژه برج های مجلل فرتاک در منطقه گرمدره اشاره کرد(پروژه مذکور در دست اقدام می باشد و بعضأ با برج افق فرتاک شهرک چشمه  که مورد صحبت ما نیز در این مقاله است اشتباه گرفته می شود)

موقعیت مکانی پروژه افق:

اگر بخواهیم دقیق تر مکان پروژه را بیان کنیم،باید گفت این پروژه در واقع در زیبادشت،میدان لاله و بلوار گلبانگ واقع شده است.

مساحت زمین برج افق فرتاک دهکده المپیک:

برج افق فرتاک در زمینی با مساحت 14995 مترمربع بنا خواهد شد و در مجموع 45000 مترمربع متراژ ساخت خواهد داشت.

 

پروژه فرتاک شامل چند بلوک است:

برج افق فرتاک متشکل از 2 بلوک می باشد.

هر بلوک از پروژه افق المپیک دارای چند طبقه است:

هریک از بلوکهای پروژه 21 طبقه است:که شامل 16 طبقه مسکونی،4 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی است.

در هر طبقه از بلوکهای برج افق فرتاک چند واحد مسکونی قرار دارد:

هر طبقه متشکل از 8 واحد می باشد،در نظر داشته باشید که در طبقات پایانی به دلیل قرارگیری واحدهای با متراژ بالا در این طبقات،تعداد واحدها کمتر می باشد.

متراژ واحدهای پروژه فرتاک منطقه 22:

85 متر(2خواب)

110 (2اتاق)

165 متر(3خواب)

220 (4اتاق)

پروژه افق فرتاک دهکده المپیک

 

مجموع تعداد واحدهای برج افق فرتاک المپیک:

طبق اعلام تعاونی پروژه 256 واحدی میباشد،همچنین 340 واحد پارکینگ و نیز 3 لاین آسانسور برای هر برج در نظر گرفته شده است.

قیمت پروژه افق فرتاک :

شما برای خرید پروژه فرتاک باید مبلغی متشکل از 2 بخش پرداخت نمایید:

1-مبلغ هزینه زمین تراکم و جواز که در ابتدا و بصورت نقد پرداخت خواهید نمود.

2-هزینه اقساط ساخت پروژه(قیمت پروژه افق فرتاک )که به مرور و طی بازه زمانی ساخت پروژه پرداخت خواهد شد.

شما میتوانید برای اخذ مشاوره رایگان و نیز استعلام قیمت بروز پروژه فرتاک با کارشناسان ما در دفتر فروش 22 تماس حاصل بفرمایید.

آیا قیمت پروژه افق فرتاک منطقه 22 ثابت و قطعی می باشد:

خیر-در نظر داشته باشید که قیمت زمین تراکم پروژه ثابت بوده و تغییری نخواهد کرد اما قیمت و مبلغ اقساط علی الحساب بوده و با توجه به نرخ تورم تغییر خواهد کرد و قطعأ همراه با افزایش قیمت خواهد بود.

آیا برج افق فرتاک دارای وام می باشد:

نه-هرگونه ادعا و یا صحبتی جهت در نظر گرفتن وام برای هر پروژه ای خصوصأ در مراحل ابتدایی پروژه صرفأ جنبه بازاریابی داشته و متاسفانه اکثرأ از سوی افراد غیر متخصص و بعضأ مشاورین املاک مطرح می گردد. در نظر داشته باشید که تعاونی ابتدا میبایست دستکم 30 درصد مراحل

ساخت پروژه را پیش برده و پس از آن درصورت نیاز برای گرفتن وام احتمالی اقدام نماید،که آن هم با توجه به شرایط فعلی و خصوصأ اقتصادی کشور و نیز پیچیدگی و سنگینی مراحل اخذ وام بسیار بعید و دور از ذهن به نظر می رسد.

توصیه میکنیم متقاضیان خرید ملک و پروژه های منطقه 22 برای خرید و پرداخت اقساط صرفأ بر روی منابع و توان مالی خود تمرکز کرده و از حساب باز کردن بر روی چنین مباحثی خودداری نمایند،شما میتوانید جهت خرید و یا اخذ مشاوره رایگان در خصوص کلیه پروژه های چیتگر و منطقه 22 با

کارشناسان ما در دفتر فروش 22 تماس حاصل نمایید.

آیا میتوان در زمان خرید پروژه افق تعاونی کاشانه برج فرتاک طبقه و جهت واحد خود را انتخاب کرد:

خیر-تعاونی یک سیستم رنکینگ دارد که بر حسب خوش حسابی و نحوه پرداخت اقساط ساخت توسط اعضا،اقدام به رتبه بندی آنها می نماید،بدین صورت که هرچقدر اعضا اقساط خود را به موقع تر پرداخت نمایند،نسبت به سایر خریدارانی که متراژ مشابه آنها را خریداری کرده اند،امتیاز و

رتبه و جایگاه بهتری پیدا خواهند کرد .

و در این صورت هنگام انتخاب واحد میتوانند زودتر اقدام به انتخاب واحد کرده و واحد موردنظر خود را انتخاب نمایند،هدف تعاونی از ایجاد این سیستم ایجاد انگیزه برای اعضا جهت پرداخت به موقع اقساط و پیشبرد سریعتر مراحل ساخت پروژه میباشد.

زمان انتخاب واحد پروژه فرتاک منطقه 22:

مرجع تعیین زمان انتخاب واحد پروژه افق ،تعاونی سازنده پروژه میباشد.اما بطور معمول این مرحله پس از گذشت حدودأ 70 درصد از مراحل ساخت پروژه خواهد بود.

پروژه فرتاک در چه مرحله ای از ساخت میباشد:

این پروژه در مرحله گودبرداری و فونداسیون میباشد.

زمان تحویل برج افق فرتاک المپیک:

طبق اعلام تعاونی زمان تحویل برج افق فرتاک سال 1405 میباشد،اما با توجه به گستردگی و سختی مراحل ساخت به خریداران محترم توصیه میکنیم،که حدودا 6 سال را برای اتمام برج  افق فرتاک و تحویل واحدهای خود در نظر بگیرند.

امکانات پروژه افق فرتاک منطقه 22:

از امکانات پروژه افق فرتاک میتوان به فضای بازی کودکان،لابی مجلل،پارکینگ مهمان،سالن ورزشی،استخر و سونا و جکوزی و...اشاره کرد.

دسترسی های پروژه افق شهرک چشمه:

پروژه افق فرتاک دسترسی بسیار خوبی به اتوبانهای خرازی(همت)،حکیم(همدانی)،و نیز اتوبان آزادگان و تهران-شمال دارد.

فاصله پروژه فرتاک تا دریاچه چیتگر:

حدودأ 6 دقیقه

مسافت افق فرتاک دهکده تا باملند:

تقریبا 6 دقیقه

فاصله برج افق فرتاک تعاونی مسکن کاشانه برج فرتاک تا ایرانمال:

حدودأ 12 دقیقه

پروژه افق دهکده المپیک و سرمایه گذاری :

1-دید منطقه ای:

منطقه 22 تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و....) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ....منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد .

  اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است . روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملأ 2 چندان کرده است .

2-نگاه سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری دارند. مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور خریدار از 2 رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر 2 پارامتر برج افق فرتاک دهکده المپیک جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه افق المپیک و سکونت:

با توجه به مسکونی بودن بافت منطقه و لوکیشن پروژه و نیز وجود زیرساخت های مناسب شهری و همچنین تکمیل بودن انشعابات لازم جهت سکونت و دسترسی نسبتا مناسب پروژه ، می توان گفت که پروژه افق فرتاک شرایط خوبی جهت سکونت و زندگی داراست.

5/5 - (834 امتیاز)
خانهاخبارپروژه هاواتساپ تماس