دسترسی سریع

بروژه رومنس حکیم توسط شرکت تعاونی توسعه مسکن همت در منطقه 22 تهران است.در این مقاله میخواهیم راجع به امکانات،دسترسی ها،موفعیت مکانی،قیمت و نحوه خرید،نحوه ورود به پروژه،آخرین وضعیت پروژه  و ...صحبت کنیم .

 

سازنده پروژه رومنس حکیم:

 

سازنده پروژه رومنس حکیم شرکت تعاونی توسعه مسکن همت میباشد،این تعاونی با نام کامل تعاونی سازه و ابنیه گستر و عمران و مسکن همت با شماره ثبت562303 در مرداد ماه سال 1399 تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است؛طبعأ و با توجه به تاریخ تأسیس این تعاونی نمیتوان رزومه و سابقه ساختی را برای آن در نظر گرفت،اما اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این تعاونی سوابق درخشانی را در عرصه ساخت و ساز دارا میباشند که از جمله سوابق مشارکت اعضای این تعاونی میتوان به پروژه های پاسارگاد 1 و 2 اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که این تعاونی پروژه دیگری با نام رومنس نیز در دست اقدام دارد که لوکیشن آن در شهرک مرواریدشهر منطقه 22 بوده و در مرحله اخذ جواز میباشد،شایان به ذکر است که مدیرعامل این تعاونی مهندس سعید بهرامی میباشد؛همچنین به ترتیب آقایان حمیدرضا خدایاری و سید احمد مقدسی رئیس و نائب رئیس هیئت مدیره این تعاونی میباشند.

 

موقعیت مکانی پروژه رومنس منطقه 22:

 

محل احداث این پروژه منطقه 22 تهران،بلوار اردستانی،خیابان تلاش و کوچه پرورش میباشد،با ورود به این کوچه فنس کشی پروژه کاملا قابل مشاهده است.

 

شرایط زمین پروژه رومنس تعاونی مسکن همت:

 

پروژه مسکونی رومنس حکیم در زمینی به مساحت 5500مترمربع بنا خواهد شد،تراکم اخذ شده برای این پروژه 60هزار متر مربع بوده و پلاک ثبتی زمین پروژه 4/447 میباشد.

 

تعداد بلوکهای پروژه رومنس 2:

 

در ابتدا بنا بود که این پروژه 5 بلوکه باشد؛اما با توجه به محدودیتهای مربوط به مساحت زمین و اخذ تراکم،تعداد بلوکهای پروژه به 3 عدد کاهش پیدا کرد.

 

تعداد طبقات در هر بلوک از برج های رومنس حکیم چیتگر:

 

هر بلوک شامل 26 طبقه میباشد.

-4 طبقه پارکینگ

-1 طبقه لابی

-21 طبقه مسکونی

 

متراژ واحدهای برج های رومنس 2 اردستانی:

 

متراژ واحدهای این پروژه 115متری،135متری و 150متری میباشد.

 

نحوه خرید پروژه رومنس حکیم:

 

شما میتوانید جهت خرید واحد های مسکونی رومنس حکیم و نیز اخذ مشاوره رایگان و همچنین کسب اطلاعات و اعتبارسنجی کلیه پروژه های چیتگر و منطقه 22 با همکاران ما در دفترفروش 22 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت خرید پروژه مسکونی رومنس حکیم منطقه 22:

 

برای داشتن خانه در رومنس حکیم شما باید مبلغی متشکل از 2 بخش پرداخت نمایید:

1-هزینه زمین تراکم و اخذ جواز

2-اقساط ساخت

 

هزینه زمین تراکم و اخذ جواز پروژه رومنس2 :

 

تعاونی توسعه مسکن همت به منظور سهولت در پرداخت هزینه زمین تراکم و اخذ جواز نحوه پرداخت آن را به شکل اقساط ارائه داده است که به تفکیک متراژ توضیح خواهیم داد:

 

هزینه زمین و تراکم برای متراژ 115 متری:

 

345 میلیون تومان هنگام ثبت نام + 25 میلیون تومان

اولین قسط : 225 میلیون تومان یک ماه پس از ثبت نام

دومین قسط  : 200 میلیون تومان دوماه پس از ثبت نام

سومین قسط  : 154.5 میلیون تومان سه ماه پس از ثبت نام

 

هزینه زمین و تراکم برای متراژ 135 متری:

 

390 میلیون تومان هنگام ثبت نام + 30 میلیون تومان

اولین قسط : 300 میلیون تومان یک ماه پس از ثبت نام

دومین قسط: 335 میلیون تومان دوماه پس از ثبت نام

سومین قسط: 195.5 میلیون تومان سه ماه پس از ثبت نام

 

هزینه زمین و تراکم برای واحد 150 متری:

 

435 میلیون تومان هنگام ثبت نام + 35 میلیون تومان

اولین قسط : 325 میلیون تومان یک ماه پس از ثبت نام

دومین قسط: 260 میلیون تومان دو ماه پس از ثبت نام

سومین قسط : 225 میلیون تومان سه ماه پس از ثبت نام

پروژه رومنس حکیم چیتگر دفترفروش 22 تعاونی توسعه مسکن همت              پروژه رومنس حکیم چیتگر دفتر فروش 22 تعاونی توسعه مسکن همت

 

اقساط  ساخت پروژه رومنس حکیم:

 

طبق آخرین وضعیت پروژه رومنس اقساط پروژه متعاقبأ و همزمان با شروع عملیات ساخت توسط تعاونی اعلام خواهد شد.

 

آیا قیمت پروژه رومنس حکیم قطعی و مشخص است:

 

خیر- در نظر داشته باشید که قیمت زمین تراکم و جواز پروژه ثابت میباشد؛اما اقساط ساخت پروژه علی الحساب بوده و با توجه به نرخ  تورم مصالح ساخت،قیمت پروژه رومنس حکیم افزایش و تعدیل خواهد داشت.

 

وام پروژه رومنس حکیم:

 

در نظر داشته باشید که در این مرحله از پروژه اساسأ نمیتوان راجع به وام پروژه صحبتی داشت،چرا که تعاونی پس از گذشت حدود 40 درصد از مراحل ساخت میتواند جهت اخذ وام اقدام نماید و در آن زمان نیز با توجه به پیچیدگی و سختی مراحل اخذ وام(خصوصا در بازه زمانی فعلی کشور) کمی دور از ذهن بنظر میرسد؛مضافأ که داشتن هرگونه تسهیلات و امکاناتی برای پروژه ها منوط به رویت مدارک و امکان استعلام و نیز قید درقرارداد میباشد که درحال حاظر همچین شرایطی امکان پذیر نمیباشد،توصیه ما به خریداران پروژه های ساخت و ساز در منطقه 22 تمرکز بر توانایی و بنیه مالی خود و نیز عدم توجه به مباحثی از این دست میباشد،شما میتوانید جهت خرید پروژه و اخذ مشاوره رایگان با همکاران ما در دفترفروش 22 تماس حاصل نمایید.

 

نحوه انتخاب طبقه و واحد در پروژه رومنس حکیم چیتگر:

 

انتخاب واحد و طبقه پروژه رومنس چیتگر برحسب خوش حسابی اعضا می باشد ، بدین شکل که تعاونی یک سیستم رتبه بندی دارد و آن دسته از اعضایی که خوش حساب تر بوده و اقساط خود را به موقع تر پرداخت کرده اند،دارای رتبه بهتر و در اولویت انتخاب واحد خواهند بود، همزمان با تاریخ انتخاب واحد اعضا به ترتیب اولویت و رتبه اقدام به انتخاب واحد خواهند کرد.

 

زمان انتخاب واحد پروژه رومنس حکیم چیتگر:

 

مرجع تعیین زمان انتخاب واحد تعاونی سازنده خواهد بود،اما برحسب تجربه این زمان عمومأ پس از عبور پروژه از 60 درصد مراحل ساخت خواهد بود .

 

پروژه رومنس حکیم در چه مرحله ای از ساخت میباشد:

 

پروژه رومنس حکیم در مرحله تلاش برای اخذ مجوز ساخت میباشد.

 

زمان تحویل پروژه رومنس حکیم:

 

طبق آخرین وضعیت پروژه رومنس با توجه به اینکه پروژه در مرحله اخذ جواز ساخت میباشد،لذا نمیتوان زمان دقیقی برای شروع و طبعأ پایان پروژه در نظر گرفت؛منتها طبق اعلام تعاونی زمان تحویل پروژه 48 ماه پس از آغاز عملیات ساخت میباشد.

 

دسترسی های پروژه رومنس حکیم تعاونی توسعه مسکن همت:

 

پروژه رومنس حکیم دسترسی بسیار مناسبی به اتوبانهای همت(خرازی) و حکیم(همدانی) دارد،مضافأ که فاصله این پروژه تا نزدیکترین ایستگاه مترو نیز کوتاه میباشد.

 

امکانات پروژه رومنس حکیم:

 

-روف گاردن

-لابی مجلل

-سالن ورزشی

-سالن اجتماعات

-استخر

-سونا و جکوزی

-مجهز به سیستم هوشمند BMS

-سیستم ایمنی و مداربسته

-سالن بازی کودکان

و....

تعاونی توسعه مسکن همت دفتر فروش 22 پروژه رومنس حکیم

 

پروژه رومنس حکیم منطقه 22 و ایرانمال:

 

فاصله پروژه رومنس حکیم تا بازار بزرگ ایرانمال 5 دقیقه است.

 

برج رومنس حکیم چیتگر و باملند :

 

مسافت پروژه رومنس 2 تا باملند 10 دقیقه است.

 

پروژه رومنس 2و دریاچه چیتگر :

 

فاصله پروژه رومنس حکیم تا دریاچه 8 دقیقه است.

 

پروژه رومنس منطقه 22 از دید سرمایه گذاری :

 

1-دید منطقه ای:

 

منطقه 22 تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و....) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ....منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا 2 چندان کرده است .

 

2-دید سازه و پروژه :

 

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری را دارا میباشند، مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور،خریدار از 2 رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و نیز رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

ظبق آخرین وضعیت پروژه رومنس با در نظر گرفتن هر 2 پارامتر پروژه جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

 

پروژه رومنس از دید سکونت:

 

دسترسی عالی به اتوبانها و شاهراههای اصلی کلانشهر تهران،فاصله نزدیک تا اولین ایستگاه مترو،همچنین فاصله زمانی کم تا مراکز خرید و نیز تفریحی و رفاهی و مضافا وجود زیر ساختهای شهری و بروز منطقه بعلاوه ی آب و هوای پاک و مطبوع منطقه 22 کلانشهر تهران،همه و همه باعث شده اند که پروژه رومنس حکیم موقعیت مناسبی را از دید سکونت دارا باشد.

پروژه رومنس حکیم شرکت تعاونی توسعه مسکن همت میباشد، این تعاونی با نام کامل تعاونی سازه و ابنیه گستر و عمران و مسکن همت فعالیت خود را آغاز کرده است

هر بلوک شامل 26 طبقه میباشد. -4 طبقه پارکینگ -1 طبقه لابی -21 طبقه مسکونی

5/5 - (72 امتیاز)
خانهاخبارپروژه هاواتساپ تماس