پروژه تندیس چیتگر

پروژه تندیس چیتگر

در این مقاله میخواهیم توضیحاتی راجع به برج تندیس چیتگر،قیمت پروژه تندیس چیتگر،زمان تحویل پروژه تندیس،دسترسی پروژه مسکونی تندیس  و …. بدهیم.

آشنایی و گریزی به سوابق و کلیت تعاونی کیان مهر پارس

تعاونی کیان مهر پارس سازنده برج تندیس چیتگر است که در تاریخ ۱۰/۳/۱۴۰۰ با شماره ثبت ۵۷۸۵۹۳ تاسیس شده و به ثبت رسیده است .

مدیرعامل این تعاونی آقای رضا قنبری بوده و شماره ملی این تعاونی ۱۴۰۱۰۰۶۶۲۳۱ می باشد.

نکته: در نظر داشته باشید که پروژه مسکونی تندیس (s10) چیتگر با دو برج تندیس الهیه و تندیس زنبق واقع شده در زعفرانیه که توسط آقای عباس گلوی ساخته شده اند متفاوت بوده و تنها با دو پروژه مذکور تشابه اسمی دارد.

پلاک ثبتی زمین پروژه مسکونی تندیس چیتگر:

پلاک ثبتی این پروژه ۴۴۳/۴ می باشد.

موقعیت مکانی برج تندیس:

پس از ورود به بلوار اردستانی منطقه ۲۲ ، برج های تندیس مابین چهارراه دانش و میدان دانش واقع شده است.پس از نظر دسترسی پروژه مسکونی تندیس می توان به این دو مورد اشاره کرد.از دیگر پروژه های بلوار اردستانی میتان به پروژه ستین اشاره کرد.

تعداد بلوک های برج تندیس (S10) :

این پروژه متشکل از ۲ بلوک است.

هر برج شامل چند طبقه است؟

هر برج تندیس به صورت ۱۶ طبقه ساخته خواهد شد.

در هرطبقه از برج S10 چند واحد مسکونی قرار می گیرد؟

هر طبقه از برج تندیس شامل ۶ واحد مسکونی میباشد.

تیپ متراژ های برج تندیس بلوار اردستانی:

برج مسکونی تندیس شامل ۲ تیپ متراژ است : ۱۰۰ متری (۲خواب) و ۱۳۰ متری(۳خواب)

دسترسی های پروژه مسکونی تندیس چیتگر :

دسترسی پروژه مسکونی تندیس  بسیار خوب  است . نزدیکی به اتوبانهای خرازی (همت) حکیم(همدانی) و تهران – کرج دارد ، همچنین فاصله ی این پروژه تا نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز بسیار کم می باشد.

رزومه تعاونی کیان مهر پارس ، سازنده برج تندیس منطقه ۲۲:

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد این تعاونی در سال ۱۴۰۰ تاسیس شده ، بنابراین هیچگونه رزومه ای ندارد و این پروژه اولین تجربه ساخت این تعاونی به شمار می رود .

قیمت خرید برج تندیس :

برای خرید برج تندیس خریدار باید مبلغی متشکل از ۲ قسمت پرداخت کند:

بخش اول(زمین تراکم و اخذ جواز):قیمت زمین تراکم ثابت میباشد و تغییری نخواهد کرد،لازم به ذکر است که تعاونی جهت سهولت در پرداخت این بخش،قسمتی از آن را مطابق جدول زیر بصورت اقساط دریافت خواهد نمود.

بخش دوم(اقساط ساخت):مبالغیست که جهت پروسه ساخت از اعضا و بصورت موازی با ساخت و پبشرفت پروژه گرفته خواهد شد،شایان به ذکر است که اقساط علی الحساب بوده و همراه با افزایش خواهند بود(قیمت پروژه تندیس چیتگر به طور قطعی معلوم  نیست)

پروژه مسکونی تندیس چیتگر

متراژپیش پرداختتعداد و مبلغ اقساط زمین تراکمکل مبلغ زمین تراکماقساط ساخت

(علی الحساب)

۱۰۰متری ۲ خواب۴۱۰ میلیون۶ قسط ۱۰۹ میلیونی ماهیانه۹۵۰ میلیونمجموعا ۸۰۰ میلیون
۱۳۰ متری ۳ خواب۴۴۰ میلیون۶ قسط ۱۴۷ میلیون و پانصد ماهیانه۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیونمجموعا ۱ میلیارد و ۴۰ میلیون

در جدول بالا اطلاعاتی راجع به قیمت پروژه تندیس چیتگر و شرایط خرید آن داده شده است.

آیا قیمت برج تندیس چیتگر قطعی است؟

خیر- در نظر داشته باشید که قیمت اقساط این پروژه علی الحساب بوده و با توجه به نرخ تورم سالیانه و مشخص نبودن دقیق زمان تحویل پروژه تندیس افزایش خواهد داشت،طبعأ اقساط تا پایان پروژه ادامه خواهند داشت.

آیا برج تندیس اردستانی وام دارد؟

خیر – هرگونه ادعایی مبنی بر اینکه پروژه ای دارای وام می باشد ، منوط به رویت مدارک و توافقنامه با بانک یا موسسه مذکور و امکان استعلام می باشد ؛ همچنین اصولأ پروژه ها در مرحله کنونی از ساخت دارای وام تایید شده نمی باشند زیرا در این مرحله از ساخت عملأ نمی توان وامی دریافت کرده و یا حتی رایزنی در این رابطه انجام دادو دریافت هرگونه تسهیلات (احتمالی) منوط به پیشرفت حداقل ۳۰ درصدی پروژه می باشد . متاسفانه اینگونه ادعا ها توسط برخی افراد نا آگاه و بعضا مشاورین املاک مطرح می گردد و مستنداتی نیز دال براین ادعا وجود ندارد. شما می توانید جهت کسب مشاوره رایگان ، خرید و یا استعلام از شرایط و تسهیلات کلیه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل فرمایید.

برج تندیس در چه مرحله ایست

برج تندیس در مرحله خاک و تلاش برای اخذ مجوز ساخت میباشد. و زمان تحویل برج تندیس هنوز به طور قطعی مشخص نیست.

زمان تحویل پروژه تندیس بلوار اردستانی:

با توجه به اینکه زمین برج تندیس در مرحله تغییر کاربری بوده و زمین در مرحله کمیسیون ماده ۵ شهرداریست و اخذ جواز پروسه ایست که نمی توان زمان تحویل پروژه تندیس را به طور مشخص تعیین کرد،لذا هرگونه گمانه زنی در خصوص بازه زمانی تحویل این پروژه فاقد اعتبار است. تعاونی سازنده اعلام کرده است که این پروژه را در بازه زمانی ۳۶ ماهه تحویل خواهد داد.(البته پس از مرحله اخذ جواز و شروع عملیات ساخت)

نحوه خرید پروژه مسکونی تندیس غرب:

شما می توانید جهت اخذ مشاوره رایگان ، خرید پروژه و اطلاع از قیمت برج تندیس چیتگر و دسترسی پروژه مسکونی تندیس و زمان تحویل برج تندیس و یا کسب اطلاع از شرایط کلیه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ با کارشناسان دفتر فروش ۲۲ تماس بگیرید.

پروژه مسکونی تندیس منطقه ۲۲ و ایرانمال:

دسترسی پروژه مسکونی تندیس به ایرانمال بسیار خوب است.

فاصله برج تندیس تا بازار بزرگ ایرانمال ۵ دقیقه است.

تندیس چیتگر و باملند :

میزان فاصله این پروژه تا باملند ۱۰ دقیقه  و از این رو دسترسی پروژه مسکونی تندیس  به باملند بسیار سریع است.

برج تندیس (S10) و دریاچه چیتگر :

مقدار فاصله از برج تندیس تا دریاچه ۸ دقیقه است.

امکانات برج تندیس میدان دانش:

لابی مجلل

سینما

روف گاردن

سالن اجتماعات

سیستم هوشمند bms

سالن بازی کودکان

سالن ورزشی

استخر ، سونا، جکوزی

پروژه مسکونی تندیس چیتگر

پروژه مسکونی تندیس منطقه ۲۲ از دید سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملأ ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری را دارا میباشند، مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور،خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و نیز رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر ۲ پارامتر  و همچنین قیمت برج تندیس چیتگر ، تندیس جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه مسکونی تندیس چیتگر از دید سکونت:

دسترسی عالی به اتوبانها و شاهراه های اصلی کلانشهر تهران،فاصله نزدیک تا اولین ایستگاه مترو،همچنین فاصله زمانی کم تا مراکز خرید و نیز تفریحی و رفاهی و مضافأ وجود زیر ساختهای شهری و بروز منطقه بعلاوه ی آب و هوای پاک و مطبوع منطقه ۲۲ کلانشهر تهران،همه و همه باعث شده اند که برج تندیس موقعیت مناسبی را از دید سکونت دارا باشد.

در این مقاله سعی شد تا توضیح جامع و کاملی راجع به پروژه مسکونی تندیس چیتگر،قیمت پروژه تندیس ، زمان تحویل پروژه تندیس و دسترسی آن بدهیم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید