پروژه ایران ۲ | پیش فروش برج ایران ۲ منطقه ۲۲

تعاونی مسکن عمران توسعه سپاشهر سازنده پروژه ایران 2 است.دسترسی این پروژه به اتوبانهای خرازی،لشگری و تهران-کرج است.قیمت خرید این سازه به صورت سهم های 30 متری به مبلغ 305 میلیون تومان است.اقساط ساخت پروژه با شروع عملیات اعلام میشوند.
پروژه ایران 2

در این مقاله میخواهیم شما را با پروژه ایران ۲ و دسترسی پروژه ایران ،شرایط خرید،قیمت پروژه ایران ۲،نحوه خرید و اقساط آن و …. آشنا میکنیم.

سازنده پروژه ایران ۲:

تعاونی مسکن عمران توسعه سپاشهر سازنده پروژه ایران ۲ میباشد،این تعاونی یکی از پرکارترین تعاونی های حال حاضر منطقه ۲۲ میباشد و پروژه های زیادی از جمله پروژه سفیر(s2)،پروژه دیپلمات،پروژه الهیه فرشته و پروژه کامرانیه(k2) را در شهرک مرواریدشهر و نیز پروژه ایران۱ واقع شده در بلوار کوهک را در دست ساخت دارد.

موقعیت مکانی پروژه ایران۲:

پروژه ایران ۲ واقع شده در وردآورد،خیابان آزادی،جنب مخابرات میباشد.

زمین پروژه ایران ۲ سپاشهر:

این پروژه در زمینی به مساحت ۴۷۴۷ مترمربع بنا خواهد شد.

برج مسکونی ایران ۲ دارای چند بلوک است:

پروژه شامل ۳ بلوک میباشد.

کاربری پروژه ایران۲ وردآورد:

کاربری پروژه مسکونی میباشد.

هر بلوک از پروژه ایران ۲ دارای چند طبقه است:

هر بلوک شامل ۸ طبقه میباشد:

– ۵ طبقه مسکونی

– ۱  طبقه لابی

– ۲ طبقه پارکینگ

هر طبقه متشکل از چند واحد مسکونی میباشد:

همانطور که گفته شد پروژه ایران۲ مجموعأ شامل ۳ بلوک مسکونی میباشد؛تعداد واحدهای مسکونی در هر طبقه از ۲ بلوک این پروژه ۷ عدد و در بلوک سوم به دلیل دارا بودن تراکم بیشتر ۱۳ عدد میباشد(در نظر داشته باشید که نقشه ها فعلأ در فاز ابتدایی بوده و امکان تغییرات چه در خود نقشه داخلی واحدها و چه در تعداد واحدها در هر طبقه زیاد میباشد)

متراژ واحدهای این پروژه مسکونی :

پروژه ایران ۲ دارای ۳ تیپ نقشه میباشد:

– ۶۰ متری

– ۹۰ متر

– ۱۲۰ متری

نحوه خرید پروژه ایران۲ تعاونی سپاشهر:

جهت خرید پروژه و نیز کسب مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

شرایط خرید برج ایران۲:

پروژه ایران ۲ به شکل سهامی عرضه گردیده است.سهام ها به شکل ۳۰ متری میباشند،طبعأ اشخاصی که قصد سرمایه گذاری دارند میتوانند برای خرید ۱ سهم نیز اقدام نمایند اما متقاضیانی که قصد خانه دار شدن دارند باید تعداد سهام خود را به متراژ مورد نظرشان برسانند(برای مثال اگر خریدار قصد خرید واحد ۶۰ متری را دارد میبایست اقدام به خرید ۲ سهم ۳۰ متری نماید)

پروژه ایران 2

قیمت خرید پروژه ایران ۲:

مبلغ کلی قیمت پروژه ایران ۲ متشکل از ۲ بخش میباشد:

۱-هزینه زمین و تراکم پروژه

۲-اقساط ساخت پروژه

برای خرید هر سهم ۳۰ متری از پروژه ایران ۲ خریدار میبایست مبلغ ۳۰۵ میلیون تومان در ابتدای کار پرداخت نماید،پس از آن دو مرحله اقساط ۳۰ میلیون تومانی نیز دارد که تاریخ پرداخت آنها به ترتیب اول تیر ماه و اول شهریور ماه سال ۱۴۰۲ میباشد.مجموع این مبالغ هزینه زمین و تراکم پروژه میباشد.

اقساط ساخت پروژه ایران ۲:

اقساط ساخت متعاقبأ و همزمان با شروع عملیات ساخت توسط تعاونی سپاشهر اعلام خواهد شد.

پروژه ایران ۲ در چه مرحله ایست:

مرحله اخذ جواز ساخت.

زمان تحویل پروژه ایران ۲:

طبق اعلام تعاونی زمان تحویل پروژه ۲ سال از تاریخ اخذ مجوز و شروع عملیات ساخت میباشد؛که طبعأ خریداران محترم باید مدتی را نیز برای تأخیر پروژه در نظر بگیرند که با توجه به گستردگی پروژه و عملیات ساخت طبیعی میباشد.

آیا میتوان طبقه و واحد خود را در پروژه ایران ۲ مشخص کرد؟

خیر- تعاونی سپاشهردارای یک سیستم رتبه بندی میباشد؛هریک از خریداران با توجه به خوش حسابی و نحوه ی پرداخت اقساط ساخت رتبه بندی خواهند شد و زمان انتخاب واحد بر اساس رتبه خود و به ترتیب اقدام به انتخاب واحد خواهند نمود،هدف تعاونی از این سازوکار ایجاد انگیزه در اعضا برای پرداخت به موقع اقساط  ساخت،و پیشرفت هرچه بهتر و سریعتر در عملیات ساخت پروژه می باشد.

زمان انتخاب واحد پروژه ایران۲:

مرجع تعیین زمان انتخاب واحد تعاونی سپاشهر میباشد،لیکن بر حسب تجربه این زمان عمومأ پس از گذشت حدودأ ۷۰ درصد از مراحل ساخت می باشد.

دسترسی پروژه ایران  :

دسترسی پروژه ایران  به اتوبانهای لشگری،تهران-کرج و همت(خرازی) بسیار خوب است.

پروژه ایران۲ منطقه ۲۲ و سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسیله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری دارند؛مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر ۲ پارامتر پروژه ایران۲ جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه ایران۲ سپاشهر و سکونت:

با توجه به مسکونی بودن بافت منطقه و لوکیشن پروژه و نیز وجود زیرساخت های مناسپروژه ایران ۲ منطقه ۲۲

در این مقاله برآنیم شمارا با پروژه ایران ۲ یکی از پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ تهران آشنا کرده و ابعاد و زوایای این پروژه را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید