پروژه آراد افق بین الملل یکی از مجموعه پروژه های چیتگر و منطقه 22 تهران در دست ساخت توسط شرکت مجتمع صنعتی آراد افق بین الملل است.قیمت و شرایط خرید در دو بخش است، بخش اول شامل هزینه زمین تراکم و جواز و بخش دوم اقساط ساخت که همزمان با آغاز عملیات ساخت و بطور موازی با آن می باشد.موقعیت مکانی سازه در ضلع شمالی میدان دانش است.
دسترسی سریع

دراین مقاله برآنیم شما را با پروژه آراد افق بین الملل یکی از مجموعه پروژه های چیتگر و منطقه 22 تهران آشنا کرده و شمارا بیش از پیش با ابعاد و زوایای مختلف این پروژه ،موقعیت مکانی،قیمت پروژه،موقعیت مکانی برج افق،دسترسی ها،و نیز نحوه خرید آن آشنا کرده و در این امر یاری رسانیم.

سازنده پروژه افق بین الملل:

شرکت مجتمع صنعتی آراد افق بین الملل مجری و سازنده این پروژه مسکونی میباشد،این شرکت در تاریخ 17 بهمن ماه سال 1391 با شماره ثبت 434157 و نیز شناسه ملی 10320846727 به ثبت رسیده است.مدیر عامل این مجموعه جناب آقای مرتضی گودرزی میباشند؛از دیگر اعضای هیئت مدیره این مجموعه میتوان به خانم ناهید نوری و مرضیه گودرزی اشاره کرد.

موقعیت مکانی برج افق بین الملل:

این پروژه در ضلع شمالی میدان دانش واقع شده در بلوار اردستانی منطقه 22 قرار گرفته است.با ورود به بلوار اردستانی از طریق اتوبانهای خرازی(همت) و یا حکیم(همدانی) و یا تهران-کرج و رسیدن به چهارراه دانش کافیست به سمت شرق چهارراه حرکت کنید،موقعیت مکانی زمین برج افق در شمال میدان دانش قابل رویت میباشد.

پلاک ثبتی زمین پروژه افق بین الملل:

این پروژه دارای پلاک ثبتی به شماره 447/4 میباشد.

پروژه مسکونی بین الملل منطقه 22 متشکل از چند بلوک است:

این پروژه متشکل از 2 بلوک میباشد.

برج آراد بین الملل چند طبقه است:

هر برج این پروژه در مجموع شامل 15 طبقه میباشد:

1 طبقه لابی

3 طبقه پارکینگ

11 طبقه مسکونی

هر طبقه دارای چند واحد مسکونیست:

هر طبقه شامل 8 واحد مسکونی میباشد.

متراژ واحد های پروژه لوکس افق بین الملل چیتگر:

متراژ واحدها 100 متری،120 متری،140 متری و 250 متری میباشد.

شایان به ذکر است که واحدهای با متراژ 250 متری بصورت وی آی پی بوده و در طبقات آخر هر برج واقع شده اند؛این تیپ واحدها دارای 4 خواب و 2 پارکینگ و همچنین پنت هاوس میباشند.

نحوه خرید پروژه بین الملل منطقه 22 تهران:

شما میتوانید جهت خرید و یا اخذ مشاوره رایگان و نیز استعلام از شرایط پروژه افق بین الملل و همچنین کلیه پروژه های منطقه 22 تهران با کارشناسان ما در دفتر فروش 22 تماس حاصل فرمایید.

پروژه افق  اردستانی در چه مرحله ایست:

این پروژه در مرحله تلاش جهت اخذ مجوز ساخت میباشد.

دسترسی های پروژه افق بین الملل:

این پروژه دسترسی بسیار مناسبی به اتوبانهای خرازی،حکیم و نیز تهران-کرج دارد.علاوه بر این فاصله آن تا اولین ایستگاه مترو نیز بسیار کم میباشد.

پروژه افق بین الملل چیتگر

 

آیا پروژه افق بین الملل منطقه 22 دارای وام میباشد:

در نظر داشته باشید که اخذ وام برای هر پروژه مسکونی و ساختمانی منوط به عبور پروژه از درصد مشخصی از مراحل ساخت و رایزنی هایی پس از آن مرحله و نیز پس از آن امکان استعلام خریدار از مؤسسه وام دهنده میباشد؛لذا در این مرحله نمیتوان بطور قطع از وجود وام و تخصیص آن در پروژه صحبت کرد.

مجموعه دفتر فروش 22 به کلیه اشخاص متقاضی خرید در پروژه های مسکونی منطقه 22 توصیه میکند،برای خرید پروژه ها و نیز پرداخت اقساط آن ها تنها بر روی بودجه و توان مالی خود تمرکز و حساب کرده و نیز همچنین صرفا بر تعهدات مکتوب و موجود در قرارداد تکیه بفرمایند.

قیمت خرید پروژه بین الملل چیتگر:

متقاضیان خرید این پروژه میبایست مبلغی متشکل از 2 قسمت را پرداخت نمایند؛بخش اول شامل هزینه زمین تراکم و جواز میباشد و بخش دوم اقساط ساخت که همزمان با آغاز عملیات ساخت و بطور موازی با آن توسط خریدار پرداخت خواهد شد.

مبلغ زمین تراکم:

قیمت در نظر گرفته شده برای زمین تراکم وجواز این پروژه به ازای هر متر بنای مفید متری 15 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که شرکت سازنده برای سهولت در پرداخت مطابق با جدول زیر آن را در چند مرحله از خریدار دریافت خواهد کرد.

250 متری وی آی پی140 متری120 متری100 متریمتراژ
1 میلیارد تومان500 میلیون تومان450 میلیون تومان400 میلیون تومانزمان ثبت نام
350 میلیون تومان240 میلیون تومان190 میلیون تومان140 میلیون تومان31/4/1402
350 میلیون تومان200 میلیون تومان170 میلیون تومان140 میلیون تومان31/6/1402
350 میلیون تومان200 میلیون تومان170 میلیون تومان140 میلیون تومان31/8/1402
350 میلیون تومان200 میلیون تومان170 میلیون تومان140 میلیون تومان30/9/1402
350 میلیون تومان200 میلیون تومان170 میلیون تومان140 میلیون تومان30/10/1402

پروژه افق بین الملل چیتگر

 

قیمت ساخت و نحوه پرداخت اقساط پروژه افق بین الملل بلوار اردستانی:

قیمت ساخت این پروژه متری 10 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که نحوه قسط بندی و نیز شرایط پرداخت آن متعاقبا و توسط شرکت سازنده اعلام خواهد شد.

آیا قیمت خرید پروژه افق بین الملل شرکت آراد افق بین الملل قطعیست:

خیر- در نظر داشته باشید که قیمت زمین تراکم این پروژه قطعی بوده و تغییری نخواهد داشت،منتها قیمت ساخت و اقساط آن علی الحساب بوده و با توجه به درصد تورم ساخت سالیانه افزایش خواهد داشت.

امکانات و امتیازات پروژه لوکس افق بین الملل:

-ثبت وکالت و انتقال قطعی زمین و تراکم در دفتر اسناد رسمی

-استخر

-سونا و جکوزی

-کافه تریا

-فضای بازی کودکان

-سالن اجتماعات

-شوتینگ زباله

-لابی مجلل

-3 لاین آسانسور

و....

زمان تحویل پروژه مسکونی افق بین الملل شرکت آراد افق بین الملل:

همانطور که پیش تر نیز گفته شد پروژه مذکور در مرحله اخذ مجوز ساخت میباشد،لذا نمیتوان زمان دقیقی جهت اتمام پروژه و تحویل آن در نظر گرفت؛طبق اعلام شرکت سازنده زمان تقریبی اتمام پروژه حدودا 3 سال پس از اخذ مجوز ساخت و آغاز عملیات ساختمانی در نظر گرفته شده است؛لکن پیش بینی کارشناسان دفتر فروش 22 با توجه به سختی و پیچیدگی و زمان بر بودن عملیات ساختمانی،زمان نسبتا بیشتری جهت اتمام پروژه میباشد.

فاصله پروژه افق بین الملل تا دریاچه چیتگر:

پروژه مذکور حدودا 7 دقیقه تا دریاچه چیتگر فاصله دارد.

فاصله برج افق بین الملل تا ایرانمال:

این پروژه تا ایرانمال حدودا 5 دقیقه فاصله دارد.

فاصله پروژه تا باملند:

حدودا 12 دقیقه

پروژه افق بین الملل چیتگر و سرمایه گذاری:

با توجه به ساخت و ساز و روند رو به رشد منطقه 22 تهران و خصوصا بلوار اردستانی و نواحی غربی این منطقه و نیز آب و هوای مطلوب این منطقه نسبت به سایر نقاط کلانشهر تهران،همچنین وجود مراکز خرید و تفریحی و سیاحتی این منطقه و در نزدیکی این پروژه همچون ایرانمال،آبشار تهران،دریاچه چیتگر،مرکز خرید باملند،پارک جنگلی چیتگر و...میتوان نتیجه گرفت که این پروژه جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری را دارا میباشد.

پروژه افق بین الملل و سکونت:

وجود زیر ساخت شهری مناسب در این منطقه و همچنین نزدیکی به مراکز خرید و تفریحی و نیز افزایش تدریجی تراکم جمعیت این منطقه سبب شده این پروژه شرایط مناسبی جهت سکونت را داشته باشد؛منتها خریداران محترم توجه داشته باشند که جهت سکونت میبایست تایمی بیش از 3 سال را جهت تحویل و سکونت در پروژه در نظر داشته و برای آن برنامه ریزی نمایند.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز خرید پروژه با کارشناسان دفتر فروش 22 در ارتباط باشید.

4.7/5 - (12 امتیاز)
خانهاخبارپروژه هاواتساپ تماس