پروژه ستین آرین سازه| پیش فروش برج چیتگر

پروژه ستین آرین سازه

<div id=”67613168899″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/itq84zs?data[rnddiv]=67613168899&data[responsive]=yes&titleShow=true”></script></div>

پروژه ستین چیتگر از پروژه های در دست ساخت توسط شرکت سهامی خاص آرین سازه است.در این مقاله میخواهیم راجع به امکانات پروژه،دسترسی ها،موقعیت مکانی،آخرین اخبار پروژه،قیمت پروژه ،شرایط خرید و پیش فروش،اقساط پروژه و …. صحبت کنیم.

سازنده پروژه ستین چیتگر:

شرکت سهامی خاص آرین سازه رابین مجری و سازنده این پروژه ستین مسکونی میباشد،این شرکت در سال ۱۳۸۴ و با شماره ثبت ۵۰۷۹ به ثبت رسیده است.لازم به ذکر است که در سال ۹۷ طی قراردادی واگذاری کلیه واحدهای ساخته شده توسط شرکت آرین سازه انحصارأ به تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب واکذار شده است.

از رزومه ها و سوابق آرین سازه در زمینه ساخت و ساز میتوان به:

-برجهای آبشار در منطقه ۲۲ تهران

-اداره انتقال خون استان لرستان

-مسکن مهر شهر ازنا(استان لرستان)

-ساخت چندین دبستان و هنرستان و پروژه های تأسیساتی و مسکونی در شهرستان بروجرد استان لرستان

و…. اشاره کرد.

شایان به ذکر است که پروژه های کنتراست مال(یاس۳)،افرا،پدافند هوایی و پردیس شرق و….نیز از جمله پروژه های در دست ساخت این مجموعه می باشند.در نظر داشته باشید که هلدینگ آرین سازه در حوضه های دیگری بجز ساخت و ساز نیز فعالیت دارد که طبعأ ذکر تمامی موارد در قالب مبحث این مقاله نمی گنجد.لازم به ذکر است که جناب آقای دکتر مسعود عبدی رئیس هیئت مدیره هلدینگ آرین سازه میباشند.

موقعیت مکانی و لوکیشن پروژه ستین آرین سازه:

با ورود به بلوار اردستانی منطقه ۲۲ و حرکت به سمت جنوب،پس از گذر از تقاطع اردستانی و اتوبان حکیم(همدانی) به چهارراه دانش خواهید رسید؛پروژه ستین واقع شده در ضلع شرقی چهارراه دانش میباشد.

پروژه ستین چیتگر

زمین برج ستین:

این پروژه در زمینی به مساحت ۲۵هزار مترمربع بنا خواهد شد.

پلاک ثبتی زمین پروژه :

پلاک ثبتی زمین این پروژه ۴۴۳/۴ میباشد.

تعداد بلوکهای برج ستین بلوار اردستانی:

پروژه ستین آرین سازه متشکل از ۱۲ بلوک مسکونی میباشد.

تعداد طبقات در هر بلوک از پروژه :

هر بلوک دارای ۱۴ طبقه میباشد:

– ۲ طبقه پارکینگ

– ۱ طبقه لابی

– ۱۱ طبقه مسکونی

متراژ واحدهای برج ستین:

-۶۰

-۹۰

-۱۲۰

-۱۵۰

-۱۶۰

-۱۷۰

-۱۸۰

در هر طبقه از برج ستین منطقه ۲۲ چند واحد مسکونی قرار دارد:

از طبقه ۱ تا طبقه ۹ مسکونی برج ستین درهر طبقه ۸ واحد جانمایی شده است،لازم به ذکر است که به واسطه وجود واحدهای با متراژ بالاتر در ۲ طبقه مسکونی پایانی،تعداد واحدها در این طبقات ۵ عدد میباشد.

پروژه ستین چیتگر شرکت سهامی خاص آرین سازه

قیمت و خرید پروژه ستین چیتگر آرین سازه:

شرایط خرید و قیمت پروژه ستین چیتگر آرین سازه،مطابق با لیست زیر میباشد:

پروژه ستین چیتگر

نحوه خرید پروژه ستین چیتگر آرین سازه:

جهت کسب اطلاعات راجع به خرید پروژه ستین چیتگر ،آخرین اخبار و یا اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفترفروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

آیا قیمت خرید پروژه ستین قطعی میباشد؟

خیر- در نظر داشته باشید که اقساط ساخت پروژه ستین علی الحساب بوده و با توجه با شاخص ساخت سالیانه برنامه و بودجه تغییر خواهد کرد،لیکن قیمت اولیه پروژه ستین چیتگر پرداختی که بابت زمین و تراکم میباشد ثابت است و تغییری نخواهد داشت.

آیا میتوان طبقه و جهت واحد خود را در برج ستین مشخص کرد؟

خیر – تعاونی به منظور ایجاد انگیزی برای خریداران با هدف پرداخت بموقع اقساط پروژه ستین و پیشبرد هرچه بهتر و سریعتر پروژه اقدام به رتبه بندی اعضا بر حسب خوش حسابی خواهد نمود،بدین صورت که هر یک از اعضا که خوش حسابتر بوده و اقساط پروژه خود را به موقع تر پرداخت نماید دارای رتبه و جایگاه بهتری بوده و همزمان با تاریخ انتخاب واحد،میتواند سریعتر از سایرین اقدام به انتخاب واحد نموده و طبقه و جهت موردنظر خود را انتخاب نماید.

تاریخ انتخاب واحد برج ستین منطقه ۲۲:

مرجع تعیین تاریخ و زمان انتخاب واحد پروژه ستین تعاونی سازنده خواهد بود،اما عمومأ و برحسب تجربه تاریخ انتخاب واحد پس از گذشت ۷۰ درصد از مراحل عملیات ساخت خواهد بود.

آخرین اخبار پروژه ستین چیتگر آرین سازه:

طبق آخرین اخبار پروژه ستین زمین سازه خریداری شده و زمین بصورت قطعی به شرکت واگذار شده است؛پهنه زمین پروژه از r131 به r263 تغییر داده شده است(کاربری زمین بطور کامل به مسکونی تغییر داده شده و توانایی ساخت برج تا ۱۶ طبقه را اخذ کرده است)؛کمیسیون ماده ۵ را اخذ کرده و در مرحله کمیسیون ماده ۷ در راستای اخذ مجوز ساخت قرار دارد.

پروژه ستین چیتگر

زمان تحویل پروژه:

طبق اعلام شرکت آرین سازه زمان تحویل پروژه ستین ۴۸ ماه پس از اخذ مجوز ساخت میباشد.شایان به ذکر است که در صورت تأخیر در تحویل تعاونی طبق بندی در قرارداد مکلف به پرداخت خسارت تأخیر به خریداران میباشد.

قرارداد برج ستین:

در مجموع قرارداد متشکل از ۳۶ بند میباشد که از مهمترین آنها میتوان به:

-مشخص شدن دقیق پلاک ثبتی پروژه

-ذکر جریمه دیرکرد(خسارت ضرر و زیان)

-معلوم بودن کامل مصالح ساختمانی مورد استفاده در پروژه

– مکلف شدن تعاونی به اخذ سند واحدهای مسکونی پس از پایان پروژه

– اعمال تغییرات قیمت صرفأ بر اساس نرخ مشخص شده سازمان برنامه و بودجه

برخی شاخصه های قرارداد برج ستین:

– دارای ۱۵ درصد سود مشارکت سالیانه(مشروط به حضور خریدار تا انتهای پروژه و عدم فروش پروژه در اواسط عملیات ساخت)

– امکان ثبت در دفتر اسناد رسمی

– تایید شده توسط سازمان انبوه سازان

امکانات پروژه ستین آرین سازه:

– سالن ورزشی

– سالن اجتماعات

– محل بازی کودکان

– محوطه سازی مدرن

– استخر

– سونا

– دیده شدن فضاهای تجاری و تفریحی همچون رستوران،هایپر مارکت،کافی شاپ و… در فضای شهرک مسکونی ستین

دسترسی های پروژه ستین چیتگر:

پروژه ستین فاصله بسیار اندکی تا اولین ایستگاه مترو دارد،همچنین دسترسی این پروژه به اتوبانهای همت(خرازی) و حکیم(همدانی) بسیار نزدیک و مناسب میباشد.

فاصله پروژه ستین تا بازار بزرگ ایرانمال ۵ دقیقه است.

مسافت این پروژه تا باملند ۱۰ دقیقه است.

پروژه مسکونی ستین و دریاچه چیتگر :

فاصله پروژه مسکونی ستین آرین سازه تا دریاچه ۸ دقیقه است.

برج ستین منطقه ۲۲ از دید سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولا سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملا متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسعله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتا در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری را دارا میباشند، مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور،خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و نیز رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر ۲ پارامتر پروژه ستین آرین سازه جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه ستینچیتگر از دید سکونت:

دسترسی عالی به اتوبانها و شاهراههای اصلی کلانشهر تهران،فاصله نزدیک تا اولین ایستگاه مترو،همچنین فاصله زمانی کم تا مراکز خرید و نیز تفریحی و رفاهی و مضافا وجود زیر ساختهای شهری و بروز منطقه بعلاوه ی آب و هوای پاک و مطبوع منطقه ۲۲ کلانشهر تهران،همه و همه باعث شده اند که پروژه ستین موقعیت مناسبی را از دید سکونت دارا باشد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید