دسترسی سریع

سازنده پروژه میلان(بقیه الله 3):

 

در این مقاله توضیحات جامع و کاملی در رابطه با پروژه میلان چیتگر،قیمت خرید پروژه میلان،شرایط پیش فروش،زمان تحویل،امتیاز پروژه میلان و .... برای شما آماده کرده ایم.

شرکت نامی اریک پارسیان سازنده  پروژه بقیه الله 3 یا میلان است؛این شرکت در شهریورماه سال 1389 با شماره ثبت 383880 و نیز شناسه ملی 10320345646 به ثبت رسیده است.

از سوابق ساخت این شرکت ساخت پروژه بقیه الله 2،پروژه باغ فردیس و نیز برج افرا است(از موارد یاد شده برج افرا در شهرک مرواریدشهر تحویل داده شده و دو مورد دیگر در حال ساخت هستند).

 

موقعیت مکانی و لوکیشن پروژه بقیه اله 3(میلان):

 

پروژه میلان در بلوار اردستانی منطقه 22  است؛این برج دارای لوکیشن خاص و منحصر به فردی هم هست و دقیقا در تقاطع اتوبان حکیم(همدانی) با بلوار اردستانی قرار گرفته است.

 

زمین پروژه میلان شرکت اریک پارسیان:

 

پلاک ثبتی زمین پروژه میلان 35/1420/4 است؛همچنین این زمین دارای 45965متر مربع تراکم ساخت است.کاربری پروژه میلان مسکونی بوده و مجموعأ دارای 168 واحد است.

 

پروژه میلان چیتگر دارای چند بلوک است:

 

پروژه میلان متشکل از 4 بلوک است.

 

پروژه میلان مروارید بقیه الله 3 شامل چند طبقه است:

 

برج مروارید 3 دارای 26 طبقه میباشد:

- 21 طبقه مسکونی

- 4 واحد پارکینگ

- 1 طبقه لابی

 

تعداد واحد در هر طبقه از پروژه بقیه الله 3 منطقه 22:

 

در هر طبقه از برج های پروژه میلان تنها 2 واحد مسکونی قرار گرفته است؛پروژه میلان از این حیث شرایط  بسیار مطلوبی داشته و برای متقاضیانی که خواهان خرید پروژه ای هستند که تعداد واحدهای مسکونی در هر طبقه آن محدود باشد،بسیار مناسب است.

 

متراژ واحدهای پروژه مروارید 3:

 

پروژه میلان دارای 3 تیپ نقشه و متراژ میباشد:

137.5 متر(2 خوابه)

173.5 (3 خوابه)

177 متر(3 خوابه)

 

توضیحات نقشه کلی پروژه میلان مرواریدشهر:

 

همانطور که در نقشه ها مشاهده میکنید،در هر یک از طبقات بلوک های چهارگانه پروژه میلان یک واحد 137.5 متری رو به داخل وجود دارد. این تیپ متراژ 50 درصد از کل واحدهای پروژه میلان را در برمیگیرد.ویوی واحدهای 137.5 متری شمالی و یا جنوبی میباشد.

برج های 173.5 متری پروژه میلان(بقیه الله 3) کاملا در قسمت غرب از 2 بلوک غربی پروژه میلان واقع شده اند و 25 درصد از تعداد کل واحدهای پروژه را در بر میگیرند،ویوی این واحدها شمالی-غربی و یا جنوبی-غربی است.

واحدهای 177 متری پروژه میلان(مروارید3) تمامأ در قسمت شرق از بلوکهای شرقی این پروژه هستند . این تیپ متراژ نیز 25 درصد از تعداد کل واحدهای پروژه را شامل بوده و ویوی این واحدها شمالی-شرقی و یا جنوبی-شرقی میباشد.

پروژه میلان (پروژه بقیه الله 3 ) دفتر فروش 22

 

 

توضیحات نقشه داخلی واحدهای پروژه بقیه الله 3 (مروارید 3) چیتگر:

 

واحد های 137.5 متری:

 

منزل های 137.5 متری پروژه میلان 2،2خواب میباشند. هیچ یک از اتاق خوابها ویو ندارند. تنها پذیرایی بسته به جهت شمالی و یا جنوبی بودن واحد دارای ویوی شمال و جنوب است.

 

ملک های 173.5 متری:

 

این تیپ متراژ 3 خواب است .پذیرایی چه در واحدهای جنوبی و چه در واحدهای شمالی از متراژ 173.5 متر برج،تمامأ ویوی غربی دارند. بسته به شمالی و یا جنوبی بودن این تیپ متراژ،اتاق خوابها به ترتیب ویوی شمال و شمال غرب، و نیز جنوب و جنوب غرب را دارند.

 

واحدهای 177 متری:

 

اینگونه مدل متراژ نیز 3 خواب میباشد و سوا از شمالی و یا جنوبی بودن متراژ 177 متری برج میلان،پذیرایی این تیپ واحدها ویوی شرقی را دارا میباشند و بسته به شمالی و یا جنوبی بودن واحد،اتاق خوابها به ترتیب ویوی شمال و شمال شرق، و نیز جنوب و جنوب شرق را دارا می باشند.

 

قیمت خرید پروژه میلان چیتگر:

 

با توجه به اینکه اصولأ قیمت پروژه های منطقه 22 کاملأ بروز میباشند و مبالغ پرداختی برای آنها شامل واریزی،امتیاز پروژه و نیز اقساط ساخت مدام در حال تغییر میباشد،شما میتوانید برای خرید پروژه و نیز استعلام قیمت و شرایط بروز پروژه بقیه الله 3(میلان)و اطلاع از زمان تحویل پروژه میلان با کارشناسان ما در دفترفروش 22 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت خرید پروژه میلان متشکل از چه مبالغیست:

 

بطور کلی در موارد و پروژه هایی که عضو گیری تعاونی به پایان رسیده باشد(زمان تحویل پروژه میلان) و تعاونی واحدی برای فروش نداشته باشد،دیگر خرید و فروش به صورت واریزی و امتیاز است. بدین شکل که خریدار باید پروژه را از یکی از اعضای پروژه که قبلا اقدام به خرید کرده است خریداری نماید.  پس از آن نقل و انتقال در دفتر تعاونی صورت میگیرد که در این شرایط خریدار باید علاوه بر پرداخت مبلغی که فروشنده از ابتدا تا تاریخ فروش واریز نموده(که شامل مبلغ زمین و تراکم و جواز و نیز اقساط ساخت احتمالی است)، باید مبلغی را تحت عنوان امتیاز نیز به آن شخص پرداخت کند.

پروژه میلان پروژه بقیه الله 3 دفتر فروش 22

 

 

منظوراز امتیاز پروژه میلان چیست؟

 

امتیاز پروژه میلان در واقع سود سرمایه گذاری خریدار قبلی است که بسته به پیشرفت پروژه ، افزایش نرخ زمین تراکم و.... است که به صورت توافقی و طبق نرخ بازار لحاظ می گردد.

برای درک بهتر از معنا و فلسفه امتیاز پروژه میلان در پروژه های پیش خرید از مثالی استفاده می کنیم (فرض کنید شما وارد اتوبوسی شده اید و تمام صندلی های اتوبوس اشغال شده اند شما با پرداخت مبلغی به یکی از سرنشینان جای او را گرفته و روی صندلی او می نشینین آن مبلغ همان حق امتیاز(امتیاز پروژه میلان) است)

 

 لذا فرمول خانه دار شدن در پروژه بقیه اله 3(مروارید 3) به شکل زیر است:

 

واریزی + امتیاز پروژه میلان + اقساط ساخت

 

نحوه خرید پروژه میلان:

 

پس از توافق شرایط و قیمت با فروشنده و نوشتن یک مبایعه نامه،خریدار و فروشنده به همراه کارشناس مربوطه پروژه به تعاونی مربوطه  می روند.  پس از اخذ استعلامات لازم در حضور کارشناس مجموعه،اقدام به نقل و انتقال در دفتر تعاونی می نمایند. لازم به ذکر است مبایعه نامه نوشته شده با فروشنده کاملا به شرط استعلام از تعاونی است.

 

نکاتی که حین نگارش مبایعه نامه باید به آن توجه داشته باشید:

 

_ مورد معامله مهریه ، موروثی و در رهن بانک نباشد.

_ مبایعه نامه برحسب استعلام از تعاونی باشد که واحد جریمه و یا کسری واریزی نداشته باشد.

_  بعد از پایان نگارش و امضای مبایعه نامه شما به عنوان خریدار صرفا مبلغ محدودی (نهایتا 10درصد ثمن معامله)پرداخت می نمایید. در مبایعه نامه نیز قید می شود و قسمت اعظم پول،همزمان با نقل و انتقال در دفتر خانه و

تعاونی جا به جا خواهد شد.

_قبل از خواندن کامل مبایعه نامه به هیچ عنوان اقدام به امضا آن نکنید.

 

آیا قیمت خرید پروژه میلان  منطقه 22 قطعی است و میتوان مبلغ تمام شده را محاسبه نمود؟

 

خیر- در نظر داشته باشید که اقساط ساخت پروژه کاملأ علی الحساب بوده و با توجه به نرخ تورم همراه با افزایش (تا زمان تحویل پروژه میلان)و تعدیل خواهد بود.

پس نمیتوان قیمت پایانی پروژه را محاسبه و مشخص کرد. روند پرداخت اقساط ساخت پروژه تا پایان عملیات ساخت توسط خریداران ادامه دارد.

 

آیا میتوان طبقه و واحد خود را در پروژه میلان 3 انتخاب نمود؟

 

جهت واحدها در پروژه میلان کاملأ مشخص و تعیین شده میباشد و خریدار به هنگام خرید بطور کامل از جهت و ویوی واحد خود آگاه هستند. اما انتخاب طبقه بسته به خوش حسابی اعضا در پرداخت اقساط دارد،بدین صورت که شرکت یک سیستم رتبه بندی طراحی کرده است.  اعضایی که خوش حسابتر باشند در رتبه و گرید بالاتری قرار دارند . هنگام انتخاب طبقه بر حسب رتبه،میتوانند زودتر از سایرین اقدام به انتخاب طبقه کرده و طبقه ی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

تاریخ انتخاب طبقه پروژه میلان(مروارید 3) بلوار اردستانی:

 

زمان انتخاب طبقه متعاقبأ توسط شرکت نامی اریک پارسیان اعلام خواهد شد؛اما بر حسب تجربه این تاریخ معمولأ پس از گذشت بیش از 70 درصد مراحل عملیات ساخت می باشد.

 

برج میلان در چه مرحله ای از ساخت میباشد:

 

پروژه میلان(بقیه الله 3) در مرحله اسکلت است.

 

زمان تحویل پروژه مروارید 3:

 

طبق اعلام شرکت نامی اریک پارسیان اسفندماه سال 1404 تاریخ بهره برداری(و زمان تحویل پروژه میلان) از این پروژه مسکونی است.

 

دسترسی های پروژه میلان(بقیه الله 3):

 

برج میلان دسترسی بسیار مناسبی به اتوبانهای حکیم(همدانی) و نیز همت(خرازی) دارد،مضافأ این پروژه فاصله بسیار کوتاهی با اولین ایستگاه مترو دارد.

 

امکانات برج مسکونی میلان:

 

- سالن ورزشی

- لابی مجلل

- اعلام و اطفای حریق

- سالن اجتماعات

- چیلر و موتورخانه مرکزی

- فن کوئل سقفی

- دوربین مداربسته

- هلی پد

- 6 لاین آسانسور

 

طرح مروارید 3 منطقه 22 و ایرانمال:

 

فاصله پروژه میلان تا بازار بزرگ ایرانمال 5 دقیقه است.

 

برج میلان چیتگر و باملند :

 

مسافت پروژه میلان منطقه 22 تا باملند 10 دقیقه است.

 

پروژه بقیه الله 3 و دریاچه چیتگر :

 

فاصله پروژه میلان تا دریاچه 8 دقیقه است.

 

پروژه میلان منطقه 22 از دید سرمایه گذاری :

 

1-دید منطقه ای:

 

منطقه 22 تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و....) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ....منطقه ای

مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولا سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است . روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملا متمایل به سمت

غرب این شهر است  همین مسعله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا 2 چندان کرده است .

 

2-دید سازه و پروژه :

 

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری است. طبیعتا در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در

عین حال منطقی تری را دارند. مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور،خریدار از 2 رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و نیز رشد متداوم و روز به

روز پروژه است . این مسئله موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر 2 پارامتر پروژه میلان دارای جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری است .

 

پروژه بقیه الله 3 از دید سکونت:

 

دسترسی عالی به اتوبانها و شاهراه های اصلی کلانشهر تهران،فاصله نزدیک تا اولین ایستگاه مترو،همچنین فاصله زمانی کم تا مراکز خرید و نیز تفریحی و رفاهی و مضافا وجود زیر ساختهای شهری و بروز منطقه بعلاوه ی آب و

هوای پاک و مطبوع منطقه 22 کلانشهر تهران،از موقعیت های مناسب  پروژه میلان(مروارید3) است . 

امید است که توانسته باشیم تمامی اطلاعات مورد نیاز نظیر معرفی کامل پروژه میلان(بقیه الله 3)،قیمت پروژه میلان ،زمان تحویل پروژه میلان،دسترسی پروژه،امتیاز پروژه میلان و .... بیان کرده باشیم.

5/5 - (900 امتیاز)
خانهاخبارپروژه هاواتساپ تماس