پروژه سفیر چیتگر تعاونی مسکن سپاشهر یکی از مجموعه پروژه های مسکونی در دست ساخت منطقه 22 تهران است.قیمت خرید پروژه و امتیاز بین 4 تا 7 میلیارد است.امکانات سازه شامل استخر،سینما،سالن ورزشی،و....است.سازه دارای دسترسی عالی به اتوبانهای همت،حکیم و تهران کرج و نیز مترو وردآورد است.
دسترسی سریع

پروژه سفیر چیتگر تعاونی مسکن سپاشهر یکی از مجموعه پروژه های مسکونی در دست ساخت منطقه 22 تهران و ایضا یکی از چندین پروژه در حال ساخت توسط  تعاونی مسکن سپاشهر در این منطقه از پایتخت میباشد.در این مقاله بنا داریم شما را با این پروژه،ویژگی ها،قیمت خرید پروژه ،امکانات ،دسترسی های پروژه و بطور کلی شاخصه های آن و نیز نحوه خرید پروژه سفیر آشنا نماییم.

شایان به ذکر است که پروژه سفیر با نام های سفیر1 و s2 نیز شناخته میشود.

سازنده پروژه سفیر(s2):

تعاونی مسکن سپاشهر مجری و سازنده پروژه سفیر مسکونی است.

تعاونی سپاشهر یکی از تعاونی های پرکار منطقه 22 پایتخت میباشد و چندین پروژه در دست اقدام و در حال ساخت را در چیتگر و منطقه 22 تهران و یک پروژه در منطقه 21 تهران را دارا میباشد،حال نگاهی داریم به سایر پروژه های در دست ساخت تعاونی سپاشهر:

-پروژه کامرانیه یا k2 : یکی از پروژه های در دست ساخت این تعاونی واقع شده در منطقه 22 و شهرک مرواریدشهر میباشد؛شایان به ذکر است که پروژه مذکور در مرحله اسکلت میباشد.

-سازه دیپلمات:این پروژه مسکونی واقع شده در منطقه 22 تهران حدفاصل میدان ساحل تا میدان دریاچه میباشد،پروژه دیپلمات در مرحله اسکلت میباشد.

-پروژه ایران:پروژه ایران بصورت مشارکتی فی مابین تعاونی مسکن سپاشهر و بانک ملی در حال احداث میباشد.پروژه مذکور واقع شده در بلوار کوهک بوده و در مرحله سفت کاری میباشد.

-سازه الهیه فرشته:این پروژه نیز در مرحله اسکلت بوده و لوکیشن آن واقع شده در شهرک مروارید شهر میباشد،در نظر داشته باشید که پروژه الهیه فرشته با نام f7f8 نیز شناخته می شود.

-پروژه ایران 2:این پروژه واقع شده در منطقه 21 تهران و شهرک 22 بهمن میباشد.پروژه ایران 2 در مرحله تلاش جهت اخذ مجوز ساخت میباشد.

 

پروژه سفیر چیتگر (s2)

موقعیت مکانی پروژه سفیر چیتگر:

پروژه سفیر واقع شده در شهرک مرواریدشهر منطقه 22 و بخش شمالی این شهرک میباشد.

 

پلاک ثبتی زمین پروژه سفیر1(s2):

پلاک ثبتی پروژه سفیر 4/2102/28 بوده و شماره پرونده آن 220012237 میباشد.

 

پروژه سفیر1(s2) دارای چند بلوک است:

متشکل از یک بلوک میباشد.

پروژه سفیر چیتگر (s2)

 

تعداد طبقات پروژه سفیر(s2) تعاونی سپاشهر:

در مجموع پروژه سفیر سپاشهر دارای 31 طبقه میباشد:

-25 طبقه مسکونی

-1 طبقه لابی

-5 طبقه منفی(پارکینگ)

 

پروژه سفیر چیتگر (s2)

تعداد واحد در هر طبقه از برج s2 چیتگر:

در هر طبقه 5 واحد مسکونی است.

 

تعداد کل واحدهای پروژه سفیر(s2) مرواریدشهر:

پروژه سفیر در مجموع متشکل از 120 واحد مسکونی میباشد.

 

متراژ واحدهای پروژه سفیر1:

مطابق با اعلام تعاونی سازنده متراژ واحدهای پروژه سفیر تعاونی مسکن سپاشهر بین  130 تا 135 متری میباشد و کلیه واحدها 3 خواب هستند.

در نظر داشته باشید که مبنای خرید و فروش پروژه سفیر دفترچه های 135 متری میباشد و هر خریدار به هنگام خرید یک دفترچه 135 متری خریداری مینماید.

 

سازه پروژه سفیر منطقه 22:

اسکلت پروژه سفیر فلزی همراه با اتصالات پیچ و مهره میباشد.

 

کاربری پروژه سفیر(s2) سپاشهر:

کاربری پروژه سفیر1 مسکونی است.

 

قیمت خرید پروژه سفیر1(s2):

فرمول خانه دار شدن و قیمت خرید پروژه سفیر  به شکل زیر میباشد:

واریزی + امتیاز + پرداخت اقساط ساخت = خانه

 

مبلغ قیمت خرید پروژه سفیر:

واریزی مبلغیست که شخص فروشنده تا تاریخ فروش به حساب تعاونی پرداخت کرده است(شامل هزینه زمین تراکم و اقساط ساخت)؛خریدار میبایست این مبلغ را به هنگام خرید به فروشنده پرداخت نماید.

 

امتیاز:

سود مشارکت و سرمایه گذاری فروشنده میباشد که بسته به پارامترهای متنوعی همچون :رشد پروژه،افزایش قیمت زمین پروژه،عرضه و تقاضای پروژه،رتبه فروشنده و….متفاوت میباشد.

 

اقساط ساخت:

مبلغیست که تعاونی جهت هزینه ساخت پروژه بصورت اقساط از اعضا دریافت مینماید.شایان به ذکر است که پرداخت اقساط ساخت برای خریدار تا پایان پروژه ادامه خواهد داشت.

با توجه به بروز بودن قیمت پروژه ها و نیز تغییر زیاد دامنه قیمتها شما میتوانید جهت اخذ مشاوره رایگان و یا استعلام قیمت بروز و خرید پروژه سفیر1(s2) و نیز استعلام از شرایط تمامی پروژه های چیتگر و منطقه 22

تهران با کارشناسان ما در دفتر فروش 22 تماس حاصل نمایید.

قیمت پروژه سفیر تا مرداد ماه 1402:

واریزی پروژه: یک میلیارد و هفتصد و نود میلیون تومان

امتیاز پروژه : بسته به رتبه فروشنده بین 1.750.000.000 تومان تا 2.580.000.000 تومان

 

اقساط پروژه s2:

اقساط پروژه سفیر بصورت علی الحساب میباشد(به این معنا که پروژه قیمت قطعی نمیباشد و با توجه به شاخص تورم سالیانه ساخت قیمت اقساط دچار تغییر خواهد شد)منتها در حال حاضر

و تا پایان سال 1402اقساط هر دوماه یکبار توسط تعاونی سپاشهر اعلام شده و هر عضو در مجموع تا پایان سال میبایست حدودا مبلغ 600 میلیون تومان طی سه مرحله قسط پرداخت نماید.اقساط باقیمانده تا پایان

سال 1402 به شرح

زیر میباشد:

 

مبلغ اقساطتاریخ اقساط
245 میلیون تومان30/6/1402
180 میلیون تومان9/9/1402
180 میلیون تومان21/11/1402

 

در نظر داشته باشید که هزینه ساخت پارکینگ و انباری،مشاعات،فضا سازی برج و ضریب مرغوبیت واحدها بصورت جداگانه و در پایان کار از اعضا گرفته خواهد شد.تحویل  واحد ها  به خریداران بصورت خام است.

نحوه خرید پروژه سفیر سپاشهر:

پس از توافق خریدار و فروشنده بر روی قیمت خرید پروژه سفیر،مجموعه دفتر فروش 22 اقدام به تنظیم یک مبایعه نامه برای طرفین معامله مینماید(شایان به ذکر است که مبایعه نامه مذکور به شرط استعلام از تعاونی بوده و قبل از

نقل و انتقال کلیه استعلامات لازم شامل: رتبه اعلامی فروشنده،عدم داشتن بدهی دفترچه،‌مبلغ واریزی مالک به تعاونی و….میبایست گرفته شود)؛پس از امضای مبایعه نامه طرفین معامله به همراه کارشناس

مربوطه مجموعه دفترفروش 22 در روز تعیین و توافق شده توسط خریدار و مالک،در دفتر تعاونی ‌سپاشهر حضور به عمل آورده و پس از اخذ‌ استعلامات لازم و تایید کارشناس اقدام به نقل و انتقال مینمایند.

 

آیا خریدار میتوان هنگام خرید طبقه و واحد خود را مشخص نماید:

خیر- در نظر داشته باشید که تعاونی دارای یک سیستم رنکینگ و رتبه بندی میباشد؛بدین شکل که هر عضوی که خوش حسابتر بوده و اقساط ساخت خود را بموقع تر پرداخت نماید،دارای رتبه بهتری بوده و در

اولویت انتخاب طبقه و واحد قرار میگیرد؛لذا زمان انتخاب واحد میتواند زودتر از دیگران انتخاب واحد کرده و طبقه و واحد خود را مشخص نماید.

 

زمان انتخاب واحد پروژهs2(سفیر):

مرجع اصلی تعیین زمان انتخاب واحد،تعاونی سازنده میباشد؛منتها این تاریخ بر حسب تجربه پس از گذر پروژه از حدود 70 درصد مراحل ساخت میباشد.

 

پروژه سفیر در چه مرحله ای میباشد:

پروژه سفیردر مرحله اسکلت میباشد.

 

زمان تحویل پروژه سفیر(s2):

طبق اعلام تعاونی سپاشهر زمان تحویل پروژه سال 1403 میباشد؛اما با توجه به روند کار و نیز سختی و زمان بر بودن مراحل ساخت پروژه پیش بینی کارشناسان دفترفروش 22 جهت تحویل پروژه حدودا سال 1405

میباشد؛شایان به ذکر است که تاریخ استارت و شروع عملیات ساخت پروژه سفیر سال 1398 میباشد.

 

امکانات پروژه سفیر چیتگر 1(s2):

امکانات پروژه سفیر چیتگر عبارت است از:

-سالن اجتماعات

-لابی

-سینما

-سالن ورزشی

-سونا

و…

تصاویر مربوط به پروژه
safir-s2-chitgar پروژه سفیر

 

دسترسی های پروژه سفیر (s2):

پروژه سفیر دسترسی های بسیار مناسبی به اتوبانهای همت(خرازی) ، حکیم(همدانی) و تهران-کرج را دارا میباشد.همچنین فاصله پروژه تا نزدیکترین ایستکاه مترو(ایستگاه وردآورد)نیز بسیار کم میباشد.

 

فاصله پروژه s2 تا دریاچه چیتگر:

12 دقیقه

 

فاصله پروژهs2(سفیر سپاشهر) تا ایرانمال:

10 دقیقه

 

فاصله برج سفیر(s2) تا باملند:

16 دقیقه

 

برج سفیر1 و سرمایه گذاری:

رشد روزافزون چیتگر و بطور کلی منطقه 22 تهران،نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید همچون ایرانمال،دریاچه چیتگر،باملند،پارک چنگلی چیتگر (از امکانات و دسترسی های برج سفیر چیتگر )و…همراه با رشد فیزیکی پروژه و افزایش قیمت زمین پروژه و به تبع آن

برج سفیر چیتگر به دلیل افزایش امتیاز و آورده برای سرمایه‌گذار،از حیث سرمایه گذاری شرایط مطلوبی را دارا است.

 

پروژه سفیر(s2) و سکونت:

با توجه به تعدد پروژه های ساختمانی و در حال احداث در نزدیکی پروژه مذکور و نیز مشکلات ناشی از آن همچون آلودگی های صوتی و نیز آلودگی محیطی ناشی از این کارگاه های ساختمانی و ایضا در حال رشد

بودن منطقه و دوری نسبی از مراکز و مغازه های رفع نیاز روزانه خانوارها و در عین حال کم بودن تراکم نسبی جمعیت شهرک مرواریدشهر میتوان گفت که این پروژه در حال حاضر شرایط مناسبی جهت سکونت را

دارا نیست؛منتها با توجه به رشد و توسعه منطقه میتوان امیدوار بود و پیش بینی کرد که در یک بازه زمانی 7 تا 8 ساله این پروژه شرایط مناسبی جهت سکونت مالکین و خریداران خود را دارا باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
خانهاخبارپروژه هاواتساپ تماس