پروژه گالریا | پیش فروش برج گالریا

پروژه گالریا چیتگر

پروژه گالریا چیتگر توسط توسط مهندس محمد نظری با مشارکت آقای میلاد مهدوی در محدوده وردآورد در دست ساخت است.در این مقاله میخواهیم راجع به دسترسی ها،امتیاز،اقساط ساخت،موقعیت مکانی،زمان تحویل پروژه گالریا چیتگر،شرایط خرید،قیمت برج گالریا چیتگر و ….. صحبت کنیم.

سازنده پروژه گالریا:

این پروژه توسط مهندس محمد نظری با مشارکت آقای میلاد مهدوی در دست اجرا است. مهندس محمد نظری رزومه خوبی در زمینه ساخت و ساز در محدوده ی ورداورد را دارا است . رزومه ایشان در این محدوده شامل تعداد قابل ملاحظه ای پروژه ساختمانی است ، لیکن این پروژه ها برخلاف پروژه گالریا کم واحد هستند .

پروژه گالریا

موقعیت مکانی برج گالریا :

همانطور که گفته شد موقعیت مکانی برج گالریا  در محدوده وردآورد  است.لذا موقعیت مکانی برج گالریا  نسبت به سایر پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ متفاوت است.از دیگر پروژه های این محدوده پروژه ایران۲ است.

اطلاعات مربوط به زمین پروژه گالریا ورداورد:

مساحت زمین این پروژه ۳۹۹۰ متر مربع است و پلاک ثبتی زمین ۳۷۶۴ است ،کاربری این پروژه نیز مسکونی است .

تعداد بلوک های پروژه گالریا منطقه ۲۲:

این پروژه شامل ۴ بلوک  است.

هر بلوک برج گالریا شامل چند طبقه است؟

۱۲ طبقه که ۹ طبقه مسکونی ،۱طبقه لابی و ۲ طبقه پارکینگ است.

پروژه گالریا منطقه 22

در هر طبقه از برج گالریا چند واحد مسکونی وجود دارد؟

هرطبقه از پروژه گالریا دارای ۷ واحد مسکونی است و مجموع واحد های این پروژه ۲۵۰ واحد است.

-شایان به ذکر استپروژه گالریا توسط یکی از بازیگران سرشناس تبلیغ شده است .در نظر داشته باشید که نفس این کار و تبلیغ پروژه ای توسط افراد مشهور ملاک مناسبی برای اعتبار سنجی یک پروژه نیست و نکته حائز اهمیت در این زمینه اعتبار سازنده ،پشتوانه مالی ، رزومه و… است(ذکر این مطلب دال بر عدم اعتبار پروژه مذکور نیست و صرفأ جهت تکمیل اطلاع مخاطبین و سرمایه گذاران عزیز است.).

متراژ واحد های پروژه گالریا :

پروژه گالریا در ۴ تیپ متراژ عرضه شده و جزو دسته پروژه هایی است ،که متراژ واحد های مسکونی پایینی دارد، متراژ واحد ها  ۷۵،۸۵،۹۵ و ۱۲۰ متری است . لازم به ذکر است کلیه واحد های پروژه ۲ خواب هستند.

دسترسی پروژه گالریا:

پروژه دسترسی خوب و مناسبی به اتوبان های شهید لشگری ، فتح و اتوبان تهران – کرج دارد . لیکن فاصله ی پروژه تا نزدیکترین ایستگاه مترو تقریبا زیاد است .

پروژه گالریا چیتگر موقعیت مکانی برج گالریا

پروژه گالریا در چه مرحله ای از ساخت است؟

دست اندر کاران این پروژه در تلاش برای تمدید مجوز ساخت هستند .با مشاهده مدارک مربوط به پروانه ساخت قبلی در خواهید یافت که مشکلی از بابت اخذ مجوز ساخت و خود زمین وجود نخواهد داشت . تنها نکته زمان رسیدن به مجوز ثانویه مورد نیاز است .پروانه ساخت اولیه توسط مالک قبلی اخذ شده است .به سبب انقضای تاریخ دست اندر کاران برای اخذ مجوز مجددأ اقدام کرده اند . زمین دارای سند ۶ دانگ بوده و در انتهای سال ۱۴۰۰ خریداری شده است.

قیمت و مبلغ مورد نیاز اولیه جهت خرید پروژه گالریا چیتگر:

برای درک بهتر و آسان تر شرایط خرید پروژه گالریا چیتگر ابتدا توضیحی مختصر در خصوص شرایط خرید و فروش پروژه ها در منطقه ۲۲ می پردازیم.

در کل جهت پیش خرید پروژه گالریا چیتگر وساخت و ساز خصوصا منطقه ۲۲ ۲ شرایط کلی وجود دارد :

۱-خرید پروژه در مرحله پذیره نویسی:

این نوع خرید صرفأ مختص پروژه ها در مراحل ابتدایی و روی خاک هستند.  تعاونی زمینی را جهت ساخت و ساز در نظر گرفته و اقدام به عضو گیری می کند . ابتدا از هریک از اعضا مبلغی به عنوان زمین و تراکم و جواز اخذ می کند. (بسته به شرایط قیمت پروژه گالریا چیتگر ممکن است بصورت نقد یا اقساط اخذ شود ) . قیمت پروژه گالریا چیتگر ثابت است .

پس از آن تعاونی بسته به مراحل ساخت اقدام به قسط بندی مبالغ ساخت و اخذ اقساط ساخت  از اعضا می گردد ،که این اقساط طبعأ تا پایان پروژه ادامه دارد.

۲-خرید پروژه در مرحله واریزی و امتیاز :

در مواردی که عضو گیری تعاونی به پایان رسیده باشد و تعاونی واحدی برای فروش نداشته باشد،دیگر خرید پروژه گالریا چیتگر و فروش به صورت واریزی و امتیاز است .  خریدار باید پروژه را از یکی از اعضای پروژه که قبلأ اقدام به خرید کرده است خریداری نماید و پس از آن نقل و انتقال در دفتر تعاونی صورت میگیرد. در این شرایط خریدار باید علاوه بر پرداخت مبلغی که فروشنده تا تاریخ فروش به تعاونی واریز نموده،

منظورازامتیاز چیست؟

امتیاز در واقع سود سرمایه گذاری خریدار قبلی است .بسته به پیشرفت پروژه ، افزایش نرخ زمین تراکم و…. است، که به صورت توافقی و طبق نرخ بازار لحاظ می گردد.

بنابراین شرایط خرید پروژه در حالت واریزی و امتیاز بدین شکل است :

هزینه تراکم و جواز + حق امتیاز + اقساط ساخت واحد مسکونی

در نظر داشته باشید که پروژه گالریا در مرحله پذیره نویسی بوده و شرایط خرید أن مطابق با جدول زیر می باشد :

تیپ متراژمبلغ اولیه ثبت نامپرداخت ثانویه طی ۴ ماه۱۲قسط هر ۳ ماه یکبار
۷۵۳۳۰ میلیون۲۰۰ میلیون۶۰ میلیون
۸۵۳۵۰ میلیون۲۴۰ میلیون۶۹ میلیون
۹۵۳۷۰ میلیون۲۸۰ میلیون۷۵ میلیون
۱۰۵۳۹۰ میلیون۳۲۰ میلیون۸۴  میلیون

پروژه گالریا چیتگر موقعیت مکانی برج گالریا

-طبق اعلام سازنده این پروژه دارای ۱۵ درصد سود مشارکت به صورت سالیانه است.حتی در صورت انصراف نیز این سود به خریدار تعلق خواهد گرفت .همچنین در صورت تاخیر در تحویل پروژه مبلغ ۲۰ درصد سالیانه جریمه تاخیر در نظر گرفته شده است.

-در نظر داشته باشید که هنگام خرید پروژه گالریا مبلغ ۱ درصد کمیسیون نقل و انتقال توسط سازنده اخذ می گردد . ضریب مرغوبیت طبقات نیز بعد ها و پس از انتخاب واحد از اعضا گرفته خواهد شد . شایان به ذکر است هزینه مشاعات و محوطه سازی نیز به صورت جداگانه در پایان پروژه از اعضا اخذ خواهد شد.

امکانات پروژه گالریا ورداورد:

روف گاردن

لابی مجلل

کارواش

سالن اجتماعات

سالن ورزشی

۴ لاین آسانسور نفربر و باربر

مشاعات آبی

سینما

خشکشویی

پارکینگ و انباری

زمان تحویل پروژه گالریا :

باتوجه به اینکه پروژه در مرحله اخذ جواز است ،زمان اتمام فرآیند اخذ مجوز مشخص نیست. نمیتوان تایم دقیقی را برای تحویل در نظر گرفت و عنوان نمود.اما زمان تحویل اعلامی از سوی سازنده ۳۶ ماه پس از اخذ مجوز ساخت است.

نحوه خرید پروژه گالریا :

پس از اخذ استعلامات لازم از سازنده و حصول اطمینان از شرایط و خرید پروژه اقدام به نقل و انتقال کرده و خرید خود را در دفتر اسناد رسمی ثبت خواهید کرد.

شما می توانید جهت خرید این پروژه و یا کسب اطلاعات و استعلام شرایط سایر پروژه های منطقه ۲۲ با مشاوران ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

پروژه گالریا و سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت است.اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است .روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری است . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری دارند .مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار است.که شامل رشد منطقه ای و رشد متداوم و روز به روز پروژه است .این  موضوع موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر ۲ پارامتر، جایگاه پروژه گالریا  از حیث سرمایه گذاری مناسب است .

پروژه گالریا و سکونت:

با توجه به مسکونی بودن بافت منطقه و لوکیشن پروژه و نیز وجود زیرساخت های مناسب شهری و همچنین تکمیل بودن انشعابات لازم جهت سکونت و دسترسی نسبتأ مناسب پروژه ، می توان گفت که این پروژه شرایط خوبی جهت سکونت و زندگی دارا است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید