پروژه کاران | قیمت و نحوه خرید پروژه منطقه ۲۲

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و....) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ....منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد
پروژه کاران

پروژه کاران یکی از پروژه های منطقه ۲۲ است که آینده خوبی را میتوان برای آن پیشبینی کرد. این پروژه در منطقه ۲۲ تهران و در چیتگر جنوبی قرار دارد. در این مقاله به بررسی مشخصات ، سازنده ، خرید ، امکانات پروژه کاران و … خواهیم پرداخت.

 

سازنده پروژه کاران

سازنده پروژه ، شرکت کاران میباشد که مدیریت این تعاونی برعهده جناب حمید غفاری است. و در رزومه این تعاونی پروژه چندانی به چشم نمیخورد.

 

زمین پروژه چند متر است؟

متراژ زمین پروژه ۱۶۰۰۰ متر است.

 

مشخصات فنی پروژه کاران

درباره مشخصات پروژه کاران باید عرض کنم که این پروژه در قالب تک بلوکه ساخته خواهد شد و متشکل از ۱۱ طبقه مسکونی است. این پروژه همچنین در مجموع ۸۸ واحد را داراست و به این معنیست که هر طبقه مسکونی از پروژه  دارای ۱۰ واحد مسکونی است که از این نظر یک پروژه شلوغ و پر تراکم محسوب میشود.

لازم به ذکر است که پروژه سه طبقه منفی و لابی نیز دارد که با این احتساب در مجموع این پروژه دارای ۱۵ طبقه است.

متراژ واحد های پروژه عبارتند از :

 • ۶۰ متری
 • ۹۰ متری
 • ۱۲۰ متری

 

موقعیت مکانی پروژه

پروژه در منطقه ۲۱ تهران چیتگر جنوبی شهرک ۲۲ بهمن  در حال ساخت است این پروژه از لوکیشن بسیار خوبی بهره مند است. و دسترسی های بسیار مناسبی به منطقه ۲۲ و منطقه ۲۱ دارد که رفت و آمد ساکنین را بسیار راحت تر و بهتر کرده است.

دسترسی های پروژه کاران عبارتند از:

 • اتوبان تهران – کرج
 • فتح
 • اتوبان لشگری

 

نحوه خرید و فروش پروژه کاران

پروژه دارای سند تک برگ است که از این نظر یک پروژه بسیار تاپ و عالی به شمار میرود خرید پروژه کاران به صورت سهام های ۳۰ متری به عرضه و فروش میرسد که به طور مثال برای خرید واحد ۶۰ متری شما نیاز دارید که به خریدن ۲ سهم اقدام کنید یکی از بهترین مزایای این نوع خرید پروژه این است که افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند اما بودجه کافی برای خرید یک واحد را ندارند اقدام به خریدن سهم های ۳۰ متری کنند و در این پروژه سهیم باشند.

 

اقساط خرید سهم پروژه کاران

طبق اخرین اطلاعات بدست امده توسط تیم دفتر فروش ۲۲ مبلغ پیش پرداخت هر سهم ۳۰ متری در پروژه ۶۰۰ میلیون تومان است و ۴۵۰ میلیون تومان هم به صورت اقساط در طول پروژه از خریداران دریافت خواهد شد.

در زیر قیمت کلی پروژه کاران برای هر واحد را قرار داده ایم:

 

 • واحد ۳۰ متری: ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومن
 • واحد ۶۰ متری: ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان
 • واحد ۹۰ متری: ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان

این قیمت ها ممکن است با تغییر نرخ تورم و گذر زمان دستخوش تغییراتی شوند برای اطلاع از قیمت پروژه های منطقه ۲۲ و همچنین پروژه کاران میتوانید با مشاورین کاربلد و متعهد دفتر فروش ۲۲ در این زمینه تماس بگیرید و از آنها مشاوره کاملاً رایگان دریافت کنید.

 

پروژه کاران در چه مرحله ای است؟

این پروژه هم اکنون در مرحله تجهیز کارگاه میباشد.

 

تاریخ تحویل پروژه چه زمانی است؟

طبق اعلام رسمی تعاونی ، تاریخ تحویل پروژه در سال ۱۴۰۵ است که از این نظر دارای شرایط بسیار مناسبی است و بدین معنیست که شما با پروژه میتوانید یک سرمایه گذاری کوتاه مدت ولی پر سود را تجربه کنید.

 

امکانات پروژه کاران

امکانات پروژه کاران بسیار متعدد و لوکس و لاکچری است که در زیر هر یک را بیان کرده ایم:

 • لابی مجلل هتلینگ
 • سالن ورزشی و بدنسازی
 • سالن اجتماعات چند منظوره
 • محوطه بازی کودکان
 • فضای سبز و جاده سلامت
 • سیستم حفاظتی مانیتورینگ

 

وام پروژه کاران

خیر_ همانطور که در مقاله اشاره شد پروژه هم اکنون در مرحله تجهیز کارگاه است و عملاً نمیتوان انتظار داشت که برای این پروژه بتوان وام گرفت زیرا اگر حتی وام برای پروژه فراهم شود میبایست این پروژه حداقل ۷۰% از فرایند ساخت خود را طی کند و سپس شما میتوانید برای خرید پروژه از بانک درخواست وام کنید.

 

آیا سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ مناسب است؟

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولا سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملا متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید