پروژه ویژن چیتگر | پیش فروش برج ماندگار

پروژه ویژن (ماندگار) چیتگر

پروژه ویژن ماندگار از برج های در دست ساخت توسط تعاونی ماندگار عمران آفاق است.در این مقاله میخواهیم مشخصات،اطلاعات،دسترسی ها ،امکانات،اقساط ساخت پروژه ویژن ،موقعیت مکانی،شرایط خرید و پیش فروش،امتیاز،اقساط برج،امتیاز پروژه ویژن چیتگر و ….را بررسی کنیم.

پروژه ویژن

سازنده پروژه ویژن (ماندگار):

مجری پروژه ویژن ، تعاونی ماندگار عمران آفاق است .

تعاونی ماندگار عمران آفاق پروژه مذکور را در اوایل سال ۱۴۰۱ به مرحله ی فروش و عرضه گذاشته است ، مدیر عامل این تعاونی آقای اصغر اکبری بوده و آقایان محمد علی هاشمی و رحمان سحری از اعضای مهم هیئت مدیره شرکت ماندگار عمران آفاق هستند.

در تیر ماه سال ۱۳۹۹ تعاونی ماندگار عمران آفاق  با شماره ثبت ۲۱۳۹ و نیز شناسه ملی ۱۴۰۰۹۲۹۲۹۳۷ به ثبت رسیده است . تعاونی ماندگار عمران آفاق زیر مجموعه هلدینگ ماندگار بوده که دارای چندین شرکت وابسته است و درسال ۱۳۸۸ تاسیس شده است .

زمین پروژه ماندگار(ویژن) منطقه ۲۲ :

این پروژه در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع واقع شده و پلاک ثبتی آن ۱۳۸۳ است.

موقعیت مکانی پروژه ویژن  مرواریدشهر:

مکان طرح در مروارید شهر جنوبی (فاز۲) است.با ورود به خیابان خیابان دانش غربی و سپس آرش کمانگیر و گذر از سه راهی اول به سمت غرب می توان به پروژه مذکور دسترسی پیدا کرد .از دیگر پروژه های این منطقه میتوان به پروژه سفیر،پروژه بقیه اله ۲،پروژه برلیان،پروژه الماس بهداری،پروژه الهیه فرشته f7 f8،پروژه بقیه اله ۱،پروژه k2 کامرانیه،پروژه ستین،پروژه رومنس،پروژه اسپرلوس،پروژه پلازا،پروژه سپکو،پروژه نارنجستان ۴،پروژه لشگر ۲۷ و ..اشاره کرد.

تعداد بلوک های برج ویژن (ماندگار ) چیتگر :

پروژه ویژن شامل ۲ بلوک است .

اندازه طبقات پروژه ویژن چیتگر :

برج ماندگار(ویژن) چیتگر متشکل از ۱۵ طبقه است(۱۱ طبقه مسکونی ،۱ طبقه لابی و ۳ طبقه پارکینگ ).

پروژه ماندگار مروارید شهر در هر طبقه چند واحد دارد:

۸ واحد

متراژ واحد های پروژه ماندگار(ویژن) چیتگر :

انداز واحد های پروژه ویژن ۱۰۰ ، ۱۲۰، ۱۴۰ متر است.

پروژه ویژن (ماندگار) چیتگر تعاونی ماندگار عمران آفاق

دسترسی های پروژه ماندگار (ویژن) :

این پروژه دسترسی بسیار نزدیک و آسانی به اتوبانهای همت و حکیم و تهران کرج دارد مضافا که فاصله نزدیکی نیز با اولین ایستگاه مترو دارد.

امکانات برج مسکونی ویژن مرواریدشهر جنوبی :

استخر

سونا استخر جکوزی

لابی مجلل

سالن ورزشی

محل بازی کودکان

سیستم هوشمند bms

قیمت و هزینه خرید و ورود به پروژه ویژن چیتگر :

برای درک بهتر و آسان تر شرایط پرداخت این پروژه ابتدا توضیحی مختصر در خصوص شرایط خرید و فروش پروژه ها در منطقه ۲۲ می دهیم.

در کل جهت پیش خرید پروژه های ساخت و ساز خصوصا منطقه ۲۲ ۲ شرایط کلی وجود دارد :

۱-خرید پروژه در مرحله پذیره نویسی:
این نوع خرید صرفأ مختص پروژه ها در مراحل ابتدایی و روی خاک هستند ،که تعاونی زمینی را جهت ساخت و ساز در نظر گرفته و اقدام به عضو گیری می کند که ابتدا از هریک از اعضا مبلغی به عنوان زمین و تراکم و جواز اخذ می کند .

پس از آن تعاونی ماندگار عمران آفاق بسته به مراحل ساخت اقدام به قسط بندی مبالغ ساخت و اخذ اقساط ساخت  از اعضا می گردد که این اقساط طبعأ تا پایان پروژه ادامه دارد.

پروژه ویژن چیتگر

۲-خرید پروژه در مرحله واریزی و امتیاز پروژه ویژن چیتگر:

در مواردی که عضو گیری تعاونی ماندگار عمران آفاق به پایان رسیده است و تعاونی واحدی برای فروش نداشته باشد دیگر خرید و فروش به صورت واریزی و امتیاز پروژه ویژن چیتگر است بدین شکل که خریدار باید پروژه را از یکی از اعضای پروژه که قبلأ اقدام به خرید کرده است خریداری نماید و پس از آن نقل و انتقال در دفتر تعاونی صورت میگیرد که در این شرایط خریدار باید علاوه بر پرداخت مبلغی که فروشنده تا تاریخ فروش به تعاونی واریز نموده باید مبلغی را تحت عنوان امتیاز پروژه ویژن چیتگر نیز به آن شخص پرداخت کند.

منظورازامتیاز پروژه ویژن چیتگرچیست؟

امتیاز پروژه ویژن چیتگر در واقع سود سرمایه گذاری خریدار قبلی است که بسته به پیشرفت پروژه ، افزایش نرخ زمین تراکم و…. است که به صورت توافقی و طبق نرخ بازار لحاظ می گردد.

برای درک بهتر از معنا و فلسفه امتیاز در پروژه های پیش خرید از مثالی استفاده می کنیم (فرض کنید شما وارد اتوبوسی شده اید و تمام صندلی های اتوبوس اشغال شده اند شما با پرداخت مبلغی به یکی از سرنشینان جای او را گرفته و روی صندلی او می نشینینید آن مبلغ همان حق امتیاز است)

بنابراین شرایط خرید پروژه در حالت واریزی و امتیاز بدین شکل است :

هزینه تراکم و جواز + حق امتیاز + اقساط ساخت واحد مسکونی

در حال حاضر پروژه ویژن (ماندگار)در مرحله پذیره نویسی می باشد و شما خریدتان به عنوان عضو اولیه و اصلی از تعاونی انجام می دهید بنابراین پرداختی شما بابت خانه دار شدن متشکل از ۲ بخش است:

۱-هزینه زمین تراکم و اخذ جواز

۲-اقساط ساخت

هزینه زمین تراکم اخذ جواز این پروژه به  صورت قطعی متری ۵ میلیون و سیصد هزار تومان در نظر گرفته شده است اما مبلغ ساخت آن علی الحساب بوده متری ۶ میلیون تومان می باشد.

پروژه ویژن

جدول پرداخت زمین تراکم و مبالغ ورود به پروژه ویژن:

ردیفواریزی ها۱۰۰ متر ۲ خواب۱۲۰متر ۲ خواب۱۴۰متر ۳ خواب
۱پیش پرداخت۲۰۰ میلیون۲۵۰ میلیون۳۰۰ میلیون
۲قسط اول۵۵ میلیون۶۵ میلیون۷۵ میلیون
۳قسط دوم۵۵ میلیون۶۵ میلیون۷۵ میلیون
۴قسط سوم۵۵ میلیون۶۵ میلیون۷۵ میلیون
۵قسط چهارم۵۵ میلیون۶۵ میلیون۷۵ میلیون
۶قسط پنجم۵۵ میلیون۶۵ میلیون۷۵ میلیون
۷قسط ششم۵۵میلیون۶۱میلیون۶۷میلیون

پروژه ویژن (ماندگار) چیتگر

مبالغ اقساط ساخت پروژه ویژن (ماندگار)

اقساط ساخت پروژه ویژن ۳۶ ماهه می باشد و طی ۱۲ مرحله قسط پرداخت خواهد شد :

واحد ۱۰۰ متری: ۱۲مرحله قسط هر ۳ ماه ۵۰ میلیون تومان

ملک ۱۲۰ متری : ۱۲ مرحله قسط هر ۳ ماه ۶۰ میلیون تومان

واحد ۱۴۰ متری : ۱۲ مرحله قسط هر ۳ ماه ۷۰ میلیون تومان

آیا پروژه ویژن یا ماندگار قیمت قطعی  و مشخص شده تا پایان پروژه دارد ؟

خیر _ قیمت زمین تراکم پروژه ثابت است. اما قیمت ساخت پروژه و اقساط ساخت پروژه ویژن همچون تمام پروژه های پذیره نویسی که روی خاک هستند علی الحساب است و با توجه به نرخ تورم افزایش خواهد داشت. لازم به ذکر است هزینه ساخت پارکینگ و انباری ، محوطه سازی و نیز ضریب مرغوبیت  واحد ها به صورت جداگانه است و در پایان پروژه از خریدار گرفته خواهد شد .

نقشه پروژه ویژن

آیا پروژه ویژن دارای وام است؟

خیر- در نظر داشته باشید که تعاونی برای تخصیص وام به پروژه باید دستکم پس از پیشرفت ۳۰ درصدی ساخت و ساز اقدام کند که در آن بازه زمانی نیز با توجه به پیچیدگی مراحل اخذ وام و همچنین شرایط کنونی کشور از حیث مالی،دستیابی به این مهم بعید است. از متقاضیان محترم خرید پروژه مذکور و همچنین کلیه پروژه هایچیتگر و منطقه ۲۲ تقاضا داریم این نکته را در نظر داشته باشند که به هنگام خرید صرفأ بر روی بودجه و توانایی مالی خود تمرکز کرده و بر روی چنین مباحثی حساب چندانی باز نکنند.

در نظر داشته باشید هرگونه تسهیلات و یا امکانات و شرایطی برای پروژه ها ی منطقه تنها منوط به قید در قرارداد و رویت مدارک و نیز امکان استعلام آنها است . شما می توانید جهت مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاع از شرایط و جزئیات کلیه پروژه های چیتگر(اقساط ساخت پروژه ویژن و….) و منطقه ۲۲ و یا خرید پروژه ها با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس بگیرید.

پروژه مذکور در چه مرحله ای است؟

پروژه ویژن در مرحله تلاش جهت اخذ جواز ساخت است.

زمان تحویل پروژه ویژن(ماندگار) :

برج ویژن در منطقه ای واقع شده است که کلیت این پلاک ثبتی به شکلی است که در دست اقدام برای تغییر کاربری است و نیز اخذ جواز در شهرداری است .و در واقع نمی توان زمان دقیقی را برای شروع عملیات ساخت و نیز بهره برئاری از پروژه ویژن ذکر کرد .  پس از اخذ جواز و شروع عملیات اجرایی طبق اعلام رسمی تاریخ تحویل پروژه ۴ ساله است .منتها با توجه به گستردگی پروژه و نیز سنگینی عملیات های عمرانی و ساخت و ساز پیش بینی کارشناسان دفتر فروش ۲۲ تحویل ۶ ساله پروژه ار رمان شروع عملیات ساخت است.

-همانطور که در ابتدا گفته شد تعاونی ماندگار عمران آفاق نور زیر مجموعه هلدینگ ماندگار است.

لیست شرکت های وابسته به هلدینگ ماندگار:

-شرکت مهندسی سایوان کارین

– سرمایه گذاری ماندگار برج ساوین (سهامی خاص)

-شرکت تعاونی مسکن ماندگار آفاق نور

-مجموعه مهندسی رهاتیس

-شرکت ماندگار تجارت نوین

-مجموعه پذیرایی ماندگار

– مهندسی آرسکاپی

-نمایندگی انحصاری برج بوبوت

لیست پروژه های انجام شده هلدینگ برج ماندگار:

-پارک فعلی و آرامستان نصیر شهر

-پروژه ۳۲۰۰ واحدی پردیس

-برج ۱۸۰ واحدی پرند

-پروژه ۱۶۰ واحدی صفادشت

-ساختمان پلیس راهور شهریار

-طرح ۴۳۳ واحدی اشتهارد

-مشارکت در ساخت هتل بین المللی رامسر

و….

فاصله پروژه ویژن با دریاچه چیتگر چقدر است؟

حد فاصل پروژه ماندگار تا دریاچه حدودا ۱۰ دقیقه است .

مسافت پروژه ماندگار با ایرانمال چقدر است؟

حد فاصل این پروژه تا ایرانمال حدودا ۷ دقیقه است.

فاصله پروژه ویژن چیتگر با باملند چقدر است؟

پروژه ویژن(ماندگار) تا مرکز خرید باملند حدودا ۱۵ دقیقه فاصله دارد.

پروژه ویژن منطقه ۲۲ از دید سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت است و اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری است. طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری دارند مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود،که شامل رشد منطقه ای و رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

با در نظر گرفتن هر ۲ پارامتر،پروژه ویژن(ماندگار) جایگاه مناسبی از حیث سرمایه گذاری دارد .

پروژه مسکونی ویژن(ماندگار) منطقه ۲۲ از دید سکونت :

عدم وجود امکانات شهری و زیر ساخت مناسب اعم از مدرسه ،پارک ، هایپر مارکت و ….در منطقه مروارید شهر و خصوصأ مروارید شهر جنوبی و ساخت و ساز های متعدد در اطراف پروژه یاران سبب شده است که این پروژه در حال حاضر از حیث سکونت جایگاه چندان مطلوبی نداشته باشد ،اما با توجه به روند پیشرفت منطقه و نیز وجود منطقه در طرح تفصیلی وابسته به طرح جامع شهری می توان پیش بینی کرد که این پروژه در یک بازه زمانی ۱۰ ساله جایگاه مطلوبی از حیث سکونت پیدا خواهد کرد .

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید