پروژه نارنجستان ۴ مروارید شهر

پروژه نارنجستان 4

مپروژه نارنجستان ۴ مرواریدشهر چیتگر از پروژه های در دست ساخت توسط  شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام است.در این مقاله میخواهیم راجع به قیمت و شرایط خرید پروژه،دسترسی،موقعیت مکانی،اقساط ساخت،امکانات،زمان تحویل پروژه و ….. پروژه نارنجستان ۴ صحبت کنیم.

سازنده نارنجستان ۴ در مرواریدشهر :

شرکت تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام مجری و سازنده پروژه نارنجستان ۴ است . شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۶ با شماره ثبت ۵۲۳۱۷۷ تأسیس گردیده و فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز نمود.

این تعاونی در ابتدا با پروژه مسکونی ۱۳ طبقه مانیا واقع شده در منطقه هچیرود از شهرستان چالوس استان مازندران به عرصه ساخت و ساز ورود و پس از آن با تمرکز بر منطقه ۲۲ تهران و عرضه و فروش پروژه های نارنجستان ۱،نارنجستان ۲، نارنجستان ۳ و نارنجستان ۴ اعتبار و رزومه درخشانی بدست آورد. (لازم به ذکر است که اعضای هیئت مدیره این تعاونی بطور مجزا رزومه و تجربیات بسیاری در زمینه ساخت و ساز داشته و پروژه های نام برده صرفا رزومه و سوابق خود تعاونی میباشند.)

پروژه نارنجستان 4

موقعیت مکانی پروژه نارنجستان ۴ چیتگر:

پروژه نارنجستان ۴ در بخش جنوبی شهرک مرواریدشهر واقع شده است،پس از گذر از خیابان دانش غربی و ورود به خیابان آرش کمانگیر سازه این پروژه به طور کامل قابل مشاهده میباشد.

پلاک ثبتی برج نارنجستان ۴ تعاونی ابنیه آکام:

پلاک ثبتی این پروژه ۱۳۷۹/۴ میباشد.

تعداد بلوک ها:

این پروژه به شکل ۲ بلوک بهم چسبیده میباشد.

تعداد طبقات برج :

پروژه شامل ۱۶ طبقه میباشد.(۳ طبقه پارکینگ،۱ طبقه لابی و ۱۲ طبقه مسکونی)

هر طبقه از برج های نارنجستان ۴ شامل چند واحد مسکونی است:

در هر طبقه ۲۴ واحد مسکونی قرار دارد،مجموعأ پروژه شامل ۲۸۸ واحد میباشد.

متراژ و تیپ واحدهای برج های نارنجستان ۴ منطقه ۲۲:

برج های نارنجستان ۴ شامل ۷ تیپ نقشه و متراژ متفاوت است که از این حیث میتواند نیاز افراد با بودجه و سلایق متفاوت را برآورده نماید.متراژ واحدهای برج نارنجستان ۴ به ترتیب۷۰متری،۸۰متری،۹۳متری،۱۰۴متری،۱۱۴متری،۱۳۰متری و ۱۴۴متری میباشد.

در زیر جانمایی و نقشه کلی پروژه نارنجستان را مشاهده میکنید:

پروژه نارنجستان 4

مدل A(واحد ۷۰ متری و یک خواب):همانطور که مشاهده میکنید در هر طبقه این برج ۲ واحد ۷۰ متری قرار دارد.

تیپ B(واحد ۸۰ متری یک خواب):با مشاهده به نقشه طبقات میتوان دریافت که ۲ واحد ۸۰ متری در هر طبقه قرار دارد.(یکی در یال شمالی و دیگری در یال شرقی)

مدل C(واحد ۹۳ متری ۲ خواب):هر طبقه تنها یک واحد ۹۳ متری دارد و آن هم واقع شده در یال غربی پروژه میباشد.

تیپ D(واحد ۱۰۴ متری ۲ خواب):این متراژ به همراه تیپ ۱۴۴ متری پرتعدادترین واحدهای پروژه نارنجستان ۴ میباشند.در مجموع در هر طبقه از این برج ۶ واحد ۱۰۴ متری قرار دارد که به ترتیب ۱ واحد در یال شمالی،۲ واحد در یال غربی و ۳ واحد در یال شرقی را در برمیگیرد.

نارنجستان

مدلE(واحد ۱۱۴ متری ۲ خواب):همانند ۲ متراژ ۷۰ و ۸۰ متری،واحدهای ۱۱۴متری نیز در هر طبقه تنها ۲ عدد میباشند.(یکی در یال شمالی و دیگری در یال شرقی)

تیپ F(واحد ۱۳۰ متری ۳ خواب):در هر طبقه ۵ واحد ۱۳۰ متری قرار گرفته است.(۱ واحد در یال شمالی،۲ واحد در یال غربی و ۲ واحد در یال شرقی)

مدل G(واحد ۱۴۴ متری ۳ خواب):هر طبقه پروژه نارنجستان ۴ مرواریدشهر شامل ۶ واحد ۱۴۴متری میباشد.(۳ واحد در یال شمالی،۲ واحد در یال شرقی و ۱ واحد در یال غربی)

نکته:

شایان به ذکر است که پذیره نویسی و آغاز فروش واحدهای نارنجستان ۴ از تابستان سال ۱۳۹۹ آغاز گردید.در ابتدا تعاونی به هریک از اعضای پروژه یک دفترچه با متراژ پایه ۱۱۰ متر واگذار کرده و پس از اصلاحات صورت گرفته بر روی دستور نقشه، ۷ تیپ متراژ متفاوت برای این پروژه اعلام گردید و اعضا به ترتیب متراژهای مورد نظر خود را انتخاب کردند.

شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام دفترفروش 22 پروژه نارنجستان 4

قیمت خرید  پروژه نارنجستان ۴ :

برای خرید نارنجستان ۴ خریدار میبایست مبلغی متشکل از ۲ بخش را پرداخت نماید:

۱-مبلغ اولیه که شامل واریزی و حق امتیاز فروشنده میباشد.

۲-اقساط ساخت پروژه.

با توجه به اینکه قیمت پروژه نارنجستان ۴ و امتیاز پروژه نارنجستان ۴  و همچنین مبلغ اقساط پروژه کاملأ بروز میباشد شما میتوانید جهت خرید و یا استعلام قیمت پروژه نارنجستان ۴ و همچنین اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفترفروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

آیا قیمت نارنجستان ۴ قطعی و ثابت میباشد:

خیر-مبلغ اقساط پروژه علی الحساب میباشد و با توجه به نرخ تورم تعدیل و افزایش خواهد داشت.

برج نارنجستان ۴ در چه مرحله ایست:

این برج مرواریدشهر جنوبی در مرحله سفت کاری میباشد.

زمان تحویل پروژه نارنجستان چیتگر:

زمان تحویل پروژه نارنجستان سال ۱۴۰۳ میباشد،لازم به ذکر است که قرارداد این پروژه دارای بند خسارت ضرر و زیان تأخیر بوده و تعاونی درصورت عدم تحویل به موقع پروژه  در زمان تحویل پروژه نارنجستان مکلف به پرداخت خسارت ناشی از تاخیر پروژه به خریداران میباشد.

فاصله نارنجستان ۴ چیتگر با دریاچه چیتگر ،ایرانمال و باملند چقدر است؟

حد فاصل پروژه نارنجستان ۴ تا دریاچه حدودأ ۱۲ دقیقه ، تا ایرانمال حدودأ ۷ دقیقه و تا باملند حدودأ ۱۵ دقیقه می باشد.

قیمت پروژه نارنجستان 4

پروژه مسکونی نارنجستان ۴ منطقه ۲۲ از دید سرمایه گذاری :

۱-دید منطقه ای:

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد .  اصولا سرمایه گذاری و

رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملا متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسعله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

۲-دید سازه و پروژه :

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتا در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری را دارا میباشند.  مضاف براین در این

نوع سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور،خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و نیز رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

نارنجستان ۴ مرواریدشهر از دید سکونت:

عدم وجود امکانات شهری و زیر ساخت مناسب اعم از مدرسه ،پارک ، هایپر مارکت و ….در منطقه مروارید شهر و خصوصا مروارید شهر جنوبی و ساخت و ساز های متعدد در اطراف نارنجستان ۴سبب شده است که این پروژه در حال حاضر از حیث سکونت جایگاه چندان مطلوبی نداشته باشد

.اما با توجه به روند پیشرفت منطقه و نیز وجود منطقه در طرح تفصیلی وابسته به طرح جامع شهری می توان پیش بینی کرد که نارنجستان ۴ ابنیه آکام در یک بازه زمانی ۶ ساله جایگاه مطلوبی از حیث سکونت پیدا خواهد کرد .

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید