پروژه دیپلمات | پیش فروش برج دیپلمات چیتگر

پروژه دیپلمات چیتگر دفترفروش 22

در این مقاله سعی داریم شما را با پروژه دیپلمات چیتگر یکی از مجموعه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ تهران آشنا کرده و نحوه و شرایط خرید،قیمت پروژه،امتیاز پروژه دیپلمات،زمان تحویل برج دیپلمات و…و نیز بطور کلی ویژگی ها و امکانات و شاخصه های این پروژه را مورد ارزیابی قرار دهیم.

چیتگر و بطور کلی منطقه ۲۲ تهران امروزه بدل به یکی از اصلی ترین قطب های سرمایه گذاری ملکی،خصوصا در بخش مسکونی در سطح کشور گردیده است .  پروژه های ساخت و ساز بسیاری در مراحل متفاوت ساخت را در دل خود جای داده است.

سازنده پروژه دیپلمات منطقه ۲۲:

 

تعاونی سپاشهر با نام کامل تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر سازنده این پروژه مسکونی میباشد.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این تعاونی آقایان مهندس علی محمدی و حمید عتباتی میباشند.

مهندس حمید عتباتی پیش از تاسیس تعاونی سپاشهر(در سال ۱۳۹۷ به شماره ثبت۵۴۳۲۲۲ و شناسه ملی۱۴۰۰۷۵۸۵۷۷۷)مدیرعامل تعاونی همت سپاه بوده و رزومه درخشانی از جمله تحویل برج پاسارگاد ۱ را دارا می باشند.

در ادامه و در طول مقاله شما را با رزومه های تعاونی سپاشهر و سایر پروژه های در دست ساخت این تعاونی در منطقه ۲۲ پایتخت آشنا خواهیم کرد.

 

موقعیت مکانی پروژه دیپلمات:

 

پروژه دیپلمات واقع شده در ضلع شمالی دریاچه چیتگر میباشد و فاصله اندکی تا دریاچه دارد.این پروژه در منطقه ۲۲ تهران، بلوار شهید جوزانی،حد فاصل میدان ساحل تا میدان دریاچه قرار گرفته است.

 

شایان به ذکر است که پروژه دیپلمات در زمینی به مساحت ۲۱۰۰۰ متر مربع است.

 

پروژه دیپلمات تعاونی سپاشهر متشکل از چند بلوک است:

 

برج شامل ۱ بلوک است.

 

پروژه دیپلمات منطقه ۲۲ در چند طبقه ساخته خواهد شد:

 

پروژه دیپلمات دارای ۱۴ طبقه میباشد،شامل:

 

-۴ طبقه منفی

 

-۱ طبقه لابی

 

-۹ طبقه مسکونی

 

هر طبقه از برج دیپلمات سپاشهر دارای چند واحد مسکونی است:

 

هر طبقه متشکل از ۱۰ واحد مسکونی میباشد.

 

پروژه دیپلمات مجموعا دارای ۹۰ واحد مسکونیست.

 

متراژ و تیپ واحدهای پروژه دیپلمات چیتگر:

 

پروژه دیپلمات دارای تنوع متراژ نسبتا خوبی برای انتخاب خریداران میباشد و شامل واحد ها با متراژهای متفاوت و در قالب واحد های ۲ خواب و ۳ خواب میباشد:

 

-۸۲ متری(واحد ۲ خواب)

 

-۱۱۵ متری(واحد ۳ خواب)

 

-۱۲۷ متری(واحد ۳ خواب)

 

-۱۴۰ متری(واحد ۳ خواب)

 

نکته:

 

در نظر داشته باشید که برج دیپلمات در حال حاضر بطورکلی با دفترچه هایی با متراژ پایه ۱۰۰ متری خرید و فروش میگردد و اعضا و خریداران پروژه متعاقبا و با اعلام زمان انتخاب متراژ توسط تعاونی میتوانند متراژ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

پروژه دیپلمات چیتگر دفترفروش 22

 

قیمت پروژه دیپلمات سپاشهر:

 

خریدار برای خرید پروژه دیپلمات میبایست در ابتدا مبلغی متشکل از ۲ بخش را در زمان نقل و انتقال در دفتر تعاونی به فروشنده پرداخت نماید(واریزی+امتیاز) و پس از آن اقساط ساخت پروژه را مطابق با مبالغ اعلامی از سوی تعاونی پرداخت نماید.

 

فرمول خانه دار شدن در برج دیپلمات:

 

واریزی + امتیاز + اقساط ساخت = خانه

 

واریزی چیست:

 

مبلغیست که شخص فروشنده تا تاریخ فروش دفترچه خود(شامل هزینه زمین تراکم و اقساط ساخت پرداختی) به تعاونی مربوطه پرداخت کرده ، واریزی است.

 

امتیاز پروژه دیپلمات چیست:

 

امتیاز پروژه دیپلمات سود سرمایه گذاری و رشد پروژه مربوطه است. بسته به :عرضه و تقاضا،رشد پروژه،گران شدن قیمت زمین پروژه،رتبه شخص فروشنده و…. فی ما بین هر پروژه با پروژه دیگر و نیز هر دفترچه مربوط به یک پروژه با دفترچه دیگری از همان پروژه متفاوت و متغیر میباشد.

 

اقساط ساخت پروژه دیپلمات:

 

مبالغی میباشد که هر شخص و خریدار جهت ساخت پروژه و پیشبرد آن و هزینه های عملیات ساخت پروژه بصورت اقساط به تعاونی مربوطه پرداخت میکند.

 

واریزی برج دیپلمات تا تیرماه سال ۱۴۰۲: یک میلیارد و صد و سی و پنج میلیون تومان

 

امتیاز پروژه دیپلمات تا تیر ماه سال ۱۴۰۲: حدودا ۵ میلیارد تومان

 

با توجه به بروز بودن قیمت پروژه ها و تغییرات مداوم قیمت ها شما میتوانید جهت خرید پروژه دیپلمات و یا کسب مشاوره رایگان و استعلام قیمت بروز پروژه دیپلمات و امتیاز پروژه دیپلمات و زمان تحویل برج دیپلمات و یا کلیه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ تهران با کارشناسان ما در دفترفروش ۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 

 

اقساط ساخت پروژه دیپلمات: اقساط ساخت پروژه تا انتهای سال ۱۴۰۲ به مبلغ هر دوماه ۲۵۰ میلیون تومان توسط تعاونی سپاشهر  است.

شایان به ذکر است که مبلغ اقساط سالهای آتی متعاقبا و توسط تعاونی سازنده اعلام خواهد شد.

 

آیا قیمت پروژه دیپلمات مشخص شده و ثابت است.

 

خیر- در نظر داشته باشید که اقساط ساخت برج دیپلمات بصورت علی الحساب است.

اقساط سالیانه و با توجه به نرخ تورم ساخت سالیانه تعدیل خورده و دچار تغییر خواهند شد.

 

نحوه خرید پروژه دیپلمات:

 

متقاضیان خرید پروژه دیپلمات پس از اخذ اطلاعات لازم و استعلام قیمت روز پروژه از کارشناسان دفترفروش۲۲  و درخواست خرید پروژه در جلسه ترتیب داده شده با فروشنده حضور خواهند یافت.

پس از کسب توافق قیمت فی مابین طرفین یک مبایعه نامه مشروط به استعلام از تعاونی نوشته و به امضا خواهد رسید.  بعد از آن خریدار و فروشنده همراه با کارشناس مربوطه در تاریخ مقرر شده در دفتر تعاونی حضور به عمل می آورند. پس از کسب استعلامات لازم و صدور تاییده کارشناس پروژه،پروسه ی قطعی نقل و انتقال را انجام خواهند داد.

 

نکاتی که حین نگارش مبایعه نامه باید به آن توجه داشته باشید:

 

– پیش از امضای قرارداد،متن آن بطور کامل مطالعه گردد.

– مبایعه نامه بطور قطع میبایست بر حسب استعلام از تعاونی و تایید ادعاهای فروشنده باشد.

– در زمان نگارش و امضای مبایعه نامه تنها مبلغی جهت جاری شدن قرارداد جا به جا خواهد گردید و اصل پول همزمان با نقل و انتقال در دفتر تعاونی به فروشنده پرداخت خواهد شد.

 

کاربری برج دیپلمات:

 

کاربری پروژه مسکونیست.

 

برج دیپلمات در چه مرحله ای از ساخت میباشد:

 

پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

 

سازه برج دیپلمات:

 

بتنی

 

زمان تحویل برج دیپلمات چیتگر:

 

طبق اعلام تعاونی سازنده زمان تحویل برج دیپلمات سال ۱۴۰۴ میباشد،منتها با توجه به روند کار و پیشرفت پروژه پیشبینی کارشناسان دفترفروش ۲۲ تحویل پروژه با حدودا یک سال تاخیر میباشد.

 

آیا میتوان هنگام خرید پروژه دیپلمات،طبقه و واحد خود را مشخص کرد:

 

خیر- انتخاب طبقه و واحد در برج دیپلمات همچون بسیاری از برج های تعاونی ساز بر حسب رتبه بندی و خوش حسابی در پرداخت اقساط میباشد؛بدین شکل که تعاونی یک سیستم رتبه بندی و رنکینگ دارد و آن دسته از اعضایی که خوش حساب تر بوده و اقساط خود را به موقع و زودتر پرداخت نمایند رتبه و جایگاه بالاتری خواهند داشت و زمان انتخاب واحد میتوانند زودتر از سایرین طبقه و واحد خود را مشخص کرده و واحد مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

زمان انتخاب واحد برج دیپلمات:

 

تعاونی سازنده مرجع تعیین زمان انتخاب واحد میباشد؛اما این زمان معمولا و بر حسب تجربه پس از ورود پروژه به ۲۰ درصد پایانی مراحل ساخت میباشد.

 

رزومه تعاونی سپاشهر به عنوان سازنده برج دیپلمات چیتگر:

 

-پروژه کامرانیه در منطقه ۲۲: این پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

 

-برج ایران در منطقه ۲۲(مشارکت با بانک ملی):این پروژه در مرحله شروع نازک کاری میباشد.

 

-پروژه الهیه فرشته در منطقه ۲۲:این پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

 

-برج ایران ۲ در منطقه ۲۱: این پروژه در مرحله تلاش جهت اخذ مجوز ساخت میباشد.

 

-پروژه سفیر در منطقه ۲۲: این پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

 

دسترسی های برج دیپلمات:

 

این پروژه فاصله بسیار اندکی تا بزرگراه همت(خرازی) دارد؛لازم به ذکر است که این پروژه تا مراکز تفریحی و تجاری و خرید منطقه همچون ایرانمال،دریاچه چیتگر،باملند و…نیز فاصله بسیار کم و مناسبی دارد،منتها فاصله برج تا اولین ایستگاه مترو نسبتا زیاد میباشد.

 

امکانات برج دیپلمات منطقه ۲۲:

 

-سیستم هوشمند bms

 

-سونا و جکوزی

 

-استخر

 

-سالن ورزشی

 

-محل بازی کودکان

 

-سالن اجتماعات

 

-۴ لاین آسانسور

 

-لابی مجلل

 

و…

 

برج دیپلمات و سرمایه گذاری:

دید منطقه ای:

 

بی شک برج دیپلمات دارای یکی از بهترین موقعیتهای مکانی در میان برج های ساختمانی حال حاضر چیتگر و منطقه ۲۲ میباشد. نزدیکی برج به مراکز خرید و تفریحی و نیز دسترسی مناسب به شاهراه های اصلی شهر تهران،و نیز دارا بودن آب و هوای سالم و مناسب علت موقعیت مناسب این پروژه از حیث منطقه ای و لوکیشن جهت سرمایه گذاری ملکی است.

دید پروژه ای:

 

رزومه مناسب اعضای هیئت مدیره تعاونی سپاشهر،در کنار افزایش روزافزون قیمت زمین تراکم خصوصا در نزدیکی این برج،و نیز سرعت نسبتا مناسب ساخت پروژه و به تبع آن افزایش امتیاز و آورده برای خریدار،سبب شده که به توان از این حیث نیز به پروژه نمره قبولی را داد.

 

برج دیپلمات و سکونت:

 

نزدیکی به مراکز تفریحی و مراکز خرید و هایپرمارکت و بطور کلی فروشگاه ها و مغازه ها جهت رفع نیازها و کالاهای اساسی مورد نیاز خانوارها،و نیز زیر ساخت شهری مناسب منطقه از هر حیث از یک سو موجب شرایط سکونتی مناسب است.

شما میتوانید جهت خرید پروژه مذکور و اطلاع از زمان تحویل برج دیپلمات یا اخذ مشاوره رایگان و نیز کسب اطلاع از شرایط کلیه برج های چیتگر و منطقه ۲۲ تهران با کارشناسان ما در دفترفروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

 

 

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید