پروژه سهند چیتگر|پیش فروش برج سهند

این پروژه متشکل از 9 بلوک میباشد که هر بلوک آن از 18 طبقه تشکیل میشود. هر کدام از طبقات 15 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، 3 طبقه پارکینگ و انباری را داراست. در هر کدام از طبقات مسکونی در پروژه سهند 8 واحد مسکونی قرار دارد که در مجموع میتوان گفت که این پروژه از 1100 واحد تشکیل شده است.

به دلیل وجود مکان هایی مانند دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، و همچنین مکان هایی از جمله: بازار بزرگ ایرانمال ، باملند و … بسیار مورد توجه عموم مردم و سرمایه گذاران مِلکی شده است. همانطور که خودتان نیز میدانید یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در کشور ما ، سرمایه گذاری مِلکی است. در این مقاله ، به معرفی یکی از پروژه های بسیار عالی منطقه ۲۲ به نام پروژه سهند پرداخته ، و تمامی جنبه های مختلف آن از جمله : سازنده ، امکانات ، شرایط خرید و قیمت پروژه سهند و … را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

معرفی سازنده پروژه سهند

سازنده پروژه سهند شرکت تعاوني عمران سازه گستر چيتگر میباشد. که لازم به ذکر است این تعاونی با شماره ثبت ۵۳۰۷۴۰ در سال ۱۳۹۷ تاسیس شده است.

تعاونی سازنده مذکور هیچ پروژه ای را به مشتریان خود تحویل نداده ، و همچنین ی پروژه دیگر به نام پروژه آیهان را معرفی کرده که هنوز زمین محل ساخت پروژه مشخص نیست. که از این نظر یک پروژه مطمئن به حساب نمیآید که در مقاله معرفی پروژه های منطقه ۲۲ به صورت  کامل هب این موضوع پرداخته شد.

 

مشخصات زمین پروژه 

پروژه سهند زمینی در به مساحت ۱۷۶۰۰ متر مربع و پلاک ثبتی آن ۱۳۸۱ میباشد.

 

پروژه تعداد واحد ها و طبقات پروژه سهند

این پروژه متشکل از ۹ بلوک میباشد که هر بلوک آن از ۱۸ طبقه تشکیل میشود. هر کدام از طبقات ۱۵ طبقه مسکونی، ۱ طبقه لابی، ۳ طبقه پارکینگ و انباری را داراست.

در هر کدام از طبقات مسکونی در پروژه سهند ۸ واحد مسکونی قرار دارد که در مجموع میتوان گفت که این پروژه از ۱۱۰۰ واحد تشکیل شده است.

 

موقعیت پروژه 

پروژه سهند واقع در مروارید شهر جنوبی میباشد که این منطقه در حال حاضر یکی از پر ساخت و ساز ترین محدوده در منطقه ۲۲ به شمار میرود و پروژه های بسیار زیادی در شهرک مروارید شهر در حال ساخت میباشد.

 

پروژه سهند اکنون در چه مرحله ای قرار دارد؟

این پروژه در حال حاضر در مرحله تغییر کاربری زمین است در کمیسیون ماده ۵ اقدام شده است. اما این پروسه زمان بر است و تا کنون پس از گذشت ۲ سال از معرفی پروژه های این محدوده تنها عملیاتی که صورت گرفته است فنس کشی دور زمین است که فنس کشی نیازی به جواز ندارد و صرفا مشخص نمیکند که این پروژه در دست ساخت قرار میگیرد یا خیر بنابراین قیمت پروژ] سهند هم مشخص نیست.

 

شرایط خرید پروژه سهند

درباره شرایط خرید پروژه سهند باید عرض کنم که پروژه سهند در حال حاضر در مرحله پذیره نویسی قرار دارد که مبلغ تراکم زمین را در این مرحله از متقاضیان دریافت میکند و قیمت پروژه و اقساط ساخت این پروژه متعاقباً و در مرحله گودبرداری و پس از جواز ساخت از سوی تعاونی سازنده به متقاضیان اعلام خواهد شد

 

متراژ واحد های مسکونی پروژه 

واحدهای پروژه سهند در متراژهای بسیار متنوعی ساخته خواهد شد که از جمله این متراژ ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

واحدهای:

 • ۵۰ متری
 • ۶۰ متری
 • ۷۵ متری
 • ۱۰۰ متری
 • ۱۲۰ متری
 • ۱۵۰ متری
 • ۳۰۰ متری

 

نکته: قیمت اقساط پروژه سهند به صورت علی الحساب است و با گذشت زمان و با تغییر نرخ تورم تغییر خواهد کرد.

 

پروژه سهند

 

امکانات پروژه سهند

طبق اعلام تعاونی سازنده امکانات پروژه سهند بسیار متنوع است که برخی از این امکانات عبارتند از:

 • لابی مجلل
 • محل بازی کودکان
 • سالن اجتماعات
 • اتاق مدیریت
 • اتاق سرایداری
 • پیست دوچرخه سواری
 • ۳ لاین آسانسور و پله اضطراری

 

تاریخ تحویل پروژه 

از آنجا که پروژه هنوز در مرحله تغییر کاربری زمین میباشد نمیتوان برای این پروژه تاریخ دقیق را برای تحویل در نظر گرفت و تعاونی سازنده نیز تاریخی را برای ساخت این پروژه در نظر نگرفته است.

 

چگونه پروژه سهند را خریداری کنیم؟

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت به روز پروژه و همچنین اطلاع از مشخصات و اطلاعات تمامی پروژه های منطقه ۲۲ با مشاورین کاربلد و باتجربه ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل فرمایید.

 

میتوانیم برای این پروژه وام دریافت کنیم؟

در نظر داشته باشید که مرحله تغییر کاربری زمین که پروژه در آن قرار دارد اساسأ نمیتوان راجع به وام پروژه صحبتی داشت،چرا که تعاونی پس از گذشت حدود ۴۰ درصد از مراحل ساخت میتواند جهت اخذ وام اقدام نماید و در آن زمان نیز با توجه به پیچیدگی و سختی مراحل اخذ وام(خصوصا در بازه زمانی فعلی کشور) کمی دور از ذهن بنظر میرسد؛

مضافأ که داشتن هرگونه تسهیلات و امکاناتی برای پروژه ها منوط به رویت مدارک و امکان استعلام و نیز قید درقرارداد میباشد که درحال حاظر همچین شرایطی امکان پذیر نمیباشد،توصیه ما به خریداران پروژه های ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تمرکز بر توانایی و بنیه مالی خود و نیز عدم توجه به مباحثی از این دست میباشد،شما میتوانید جهت خرید پروژه و اخذ مشاوره رایگان با همکاران ما در دفترفروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

 

پروژه سهند از نظر سرمایه گذاری

منطقه ۲۲ و سرمایه گذاری مِلکی

منطقه ۲۲ تهران به دلیل وجود شرایط و عواملی همچون آب و هوای مناسب ،وجود مراکز تجاری لوکس و برند (ایرانمال و باملند و….) همچنین مناطق تفریحی همچون دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، آبشار تهران و ….منطقه ای مناسب و رو به پیشرفت می باشد و اصولأ سرمایه گذاری و رشد و پرتاب سرمایه در این منطقه نسبت به سایر نقاط بهتر و همراه با افزایش سرمایه بیشتری است ، روند رشد و توسعه ی کلانشهر تهران نیز کاملأ متمایل به سمت غرب این شهر است که همین مسئله ارزش سرمایه گذاری در این منطقه را عملا ۲ چندان کرده است .

 

آیا پروژه سهند برای سرمایه گذاری مناسب است؟

یکی از مباحث مهم در بحث سرمایه گذاری حدود مبلغ و مقدار نقدینگی مورد نیاز جهت سرمایه گذاری می باشد . طبیعتأ در زمینه سرمایه گذاری ملکی پروژه های ساخت و ساز به دلیل مبلغ و آورده ورودی پایین جایگاه جذاب و در عین حال منطقی تری را دارا میباشند، مضاف براین در این نوع  سرمایه گذاری علاوه بر رشد و تورم ملکی ثابت کشور،خریدار از ۲ رشد سرمایه گذاری دیگر نیز برخوردار می شود که شامل رشد منطقه ای و نیز رشد متداوم و روز به روز پروژه است که موجب افزایش آورده و امتیاز پروژه می گردد.

و همچنین با توجه به امکانات پروژه سهند و قیمت آن و …. این پروژه یک پروژه عالی برای سرمایه گذاری محسوب میشود.

پروژه سهند برای سکونت شرایط مناسبی دارد؟

از آنجایی که پروژه سهند واقع در منطقه مروارید شهر است و در این منطقه پروژه های زیادی در حال ساخت است ممکن است سر و صدای زیاد ساخت و ساز در این منطقه موجب شود که ساکنین مورد آزار قرار بگیرند اما با توجه به تحقیقات تیم دفتر فروش ۲۲ این منطقه در یک بازه زمانی ۵-۶ ساله میتواند از وضعیت مناسبی برای سکونت برخوردار باشد.

4.9/5 - (20 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید