پروژه الهیه و فرشته |پیش فروش برج F7 F8 چیتگر

پروژه الهیه فرشته (F7 F8) چیتگر دفتر فروش 22

پروژه الهیه  فرشته که با نام پروژه F7 F8 نیز شناخته میشود،یکی از مجموعه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲  توسط تعاونی مسکن انصار سپاشهر تهران است.در این مقاله برآنیم شما را با ویژگی ها و شاخصه های این پروژه،موقعیت مکانی پروژه،امکانات،قیمت،نحوه ورود به پروژه الهیه،زمان تحویل و نیز نحوه خرید و ورود به این پروژه آشنا نماییم.

سازنده برج الهیه فرشته دریاچه چیتگر:

تعاونی مسکن انصار سپاشهر سازنده این پروژه است.این تعاونی در سال ۱۳۹۷ با شماره ملی ۱۴۰۰۷۵۸۵۷۷۷ و نیز شماره ثبت۵۴۳۲۲۲ تاسیس گردیده است.مدیر عامل این مجموعه مهندس علی محمدی و مهندس حمید عتباتی رئیس هیئت مدیره تعاونی سپاشهر میباشند.شایان به ذکر است که مهندس عتباتی پیش از تاسیس تعاونی مسکن انصار سپاشهر مدیر عامل تعاونی همت سپاه با رزومه تحویل برج پاسارگاد ۱ بوده است.

رزومه تعاونی مسکن انصار سپاشهر سازنده پروژه الهیه فرشته چیتگر:

-پروژه کامرانیه در ناحیه ۷ منطقه ۲۲ تهران،شهرک مرواریدشهر:این پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

-طرح ایران واقع شده در بلوار کوهک مشارکت با بانک ملی:این پروژه در مرحله سفت کاری میباشد.

-پروژه سفیر واقع شده در مروارید شهر شمالی:این پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

-طرح ایران ۲ واقع شده در وردآورد:این پروژه در مرحله تلاش جهت اخذ مجوز ساخت میباشد.

-پروژه دیپلمات واقع شده در بلوار جوزانی حد فاصل میدان موج و میدان ساحل چیتگر:این پروژه در مرحله اسکلت میباشد.

پروژه الهیه و فرشته (F7 F8) چیتگر دفتر فروش 22 تعاونی مسکن انصار سپاشهر                    پروژه الهیه و فرشته (F7 F8) چیتگر دفترفروش 22 تعاونی مسکن انصار سپاشهر

پلاک ثبتی زمین پروژه الهیه فرشته مرواریدشهر:

پلاک ثبتی زمین این پروژه ۴/۲۰۹۷/۱۲ میباشد؛لازم به ذکر است که این پروژه در سال ۱۳۹۹ و در مرحله اسکلت توسط تعاونی سپاشهر خریداری شده و این تعاونی وظیفه تکمیل آن را بر عهده گرفته است.

موقعیت مکانی پروژه الهیه فرشته F7 F8 مروارید شهر:

با ورود به خیابان کرمانشاه شمالی از طریق بزرگراه خرازی و نیز خیابان دانش غربی و پس از آن ورود به بلوار خادمین شهرک مرواریدشهر شمالی میتون به موقعیت مکانی پروژه الهیه فرشته دسترسی پیدا کرد.

تعداد برج های پروژه الهیه فرشته(F7 F8) چیتگر:

پروژه الهیه فرشته متشکل از ۲ برج میباشد.

پروژه الهیه فرشته

طرح الهیه فرشته F7 F8 دارای چند طبقه است:

هر برج از پروژه الهیه فرشته دارای ۳۱ طبقه میباشد:

-۱ طبقه لابی

-۵ طبقه پارکینگ

-۲۵ طبقه مسکونی

تعداد واحدهای طرح الهیه فرشته مرواریدشهر:

دو بلوک شامل ۱۵۰ واحد مسکونی بوده و پروژه در مجموع ۳۰۰ واحدی می باشد.

هر طبقه از پروژه F7 F8 شامل چند واحد مسکونیست:

هر طبقه شامل ۶ واحد مسکونی است.

متراژ واحدهای طرح الهیه فرشته F7 F8:

متراژ واحد های پروژه مذکور بین ۱۳۲ تا ۱۴۲ متری میباشد،منتها خرید و فروش آن بر مبنای ۱۴۰ متر میباشد.در نظر داشته باشید که واحدهای شمالی پروژه تماما ویوی باز و ابدی کوه را درا میباشند.

شایان به ذکر است که پروژه الهیه فرشته بصورت ۶ دانگ(۱۴۰ متری) و ۳ دانگ(۷۰ متری)خرید وفروش میگردد.

لازم به ذکر است که سه دانگی بودن پروژه الهیه فرشته یکی از مزیتهای این پروژه میباشد چرا که افراد با بودجه کمتر نیز میتوانند جهت سرمایه گذاری به آن ورود کنند.

پروژه الهیه فرشته F7 F8 برای افرادی که به دنبال پروژه ای با متراژ بالا و با تعداد واحد نسبتا کم در هر طبقه میباشند نیز مناسب است.

پروژه الهیه فرشته (F7 F8) چیتگر دفتر فروش 22 تعاونی مسکن انصار سپاشهر

کاربری طرح الهیه فرشته (F7 F8):

کاربری این پروژه مسکونی میباشد.

اسکلت پروژه الهیه فرشته مرواریدشهر:

اسکلت پروژه الهیه فرشته از نوع فلزی همراه با اتصالات پیچ و مهره میباشد.

نمای طرح الهیه فرشته F7 F8:

سیمان شسته نمای پروژه است.

طرح الهیه فرشته دارای چند عضو میباشد:

پروژه F7 F8 در مجموع دارای ۶۰۰ عضو میباشد.

در نظر داشته باشید که اعضا جهت انتخاب واحد از ۱ تا ۶۰۰ رتبه بندی خواهند شد؛بلوک F7 حدودا بین ۶ ماه تا ۱ سال زودتر از بلوک F8 تحویل داده خواهد شد؛از این رو بلوک F7  متشکل از ۳۰۰ رتبه اول و بلوک F8 شامل ۳۰۰ رتبه دوم میباشد.

قیمت خرید پروژه الهیه فرشته F7 F8 مرواریدشهر شمالی:

با توجه به بروز بودن قیمت پروژه های ساختمانی در حال ساخت و نیز تغییرات مداوم قیمتها،شما میتوانید برای استعلام قیمت بروز پروژه الهیه فرشته و یا کسب مشاوره رایگان و نیز استعلام شرایط و قیمت ،نحوه ورود به پروژه الهیه فرشته و کلیه پروژه های چیتگر و منطقه ۲۲ با کارشناسان ما در دفتر فروش ۲۲ تماس حاصل نمایید.

فرمول خانه دار شدن و نحوه ورود به پروژه الهیه فرشته F7 F8 به شکل زیر میباشد:

واریزی شخص فروشنده + امتیاز + اقساط ساخت

پرداختی شخص فروشنده مبلغیست که شخص فروشنده تا تاریخ فروش پروژه به تعاونی پرداخت کرده است؛این مبلغ بعلاوه امتیاز پروژه(سود سرمایه گذاری پروژه که بسته به روند پروژه،عرضه و تقاضای پروژه،رتبه ی شخص فروشنده و…متفاوت است) میبایست توسط خریدار همزمان با نقل و انتقال در دفتر تعاونی به فروشنده پرداخت گردد.

واریزی پروژه الهیه فرشته تا پایان تیرماه ۱۴۰۲ مبلغ ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان به ازای ۶ دانگ و نصف این مبلغ معادل ۶۹۰ میلیون تومان برای ۳ دانگ میباشد.

اقساط پروژه F7 F8 برای واحد ۶ دانگ هر ۲ ماه ۲۲۴ میلیون تومان و به ازای ۳ دانگ هر ۲ ماه ۱۱۲ میلیون تومان میباشد.

آیا قیمت تمام شده پروژه الهیه فرشته F7 F8 قطعی و مشخص است؟:

خیر-در نظر داشته باشید که اقساط پروژه بصورت علی الحساب بوده و بصورت سالیانه و با تغییر قیمت ساخت سالیانه تغییر خواهد کرد.

نحوه خرید پروژه الهیه فرشته منطقه ۲۲:

پس از استعلام قیمت و کسب اطلاعات کلی در خصوص پروژه از طریق کارشناسان دفترفروش ۲۲ ،یک قرار با مالک ترتیب داده شده و بعد از وصول توافق بر روی قیمت فی مابین خریدار و فروشنده یک مبایعه نامه مشروط به استعلام نوشته شده و تاریخی توافقی بین مالک و متقاضی خریدار جهت حضور در دفتر تعاونی و انجام فرآیند نقل و انتقال در نظر گرفته خواهد شد؛در تاریخ توافق شده خریدار و فروشنده همراه با کارشناس مجموعه در دفتر تعاونی حضور به عمل آورده و پس از کسب استعلامات لازم و تایید کارشناس اقدام به نقل و انتقال مورد معامله نموده و تسویه حساب مالی صورت خواهد گرفت.

نکاتی که حین نگارش مبایعه نامه باید به آن توجه داشته باشید:

– مورد معامله موروثی و دارای مشکلات مهریه و بانکی نباشد.

– قرارداد صرفا بر حسب استعلام باشد.

– پس از امضای مبایعه نامه صرفا مبلغ محدودی برای جاری شدن معامله پرداخت خواهد گردید و الباقی مبلغ مورد توافق همزمان با نقل و انتقال قطعی در تاریخ توافق شده و در دفتر تعاونی پرداخت می گردد.

– متن قرارداد را بطور کامل خوانده و سپس اقدام به امضای آن نمایید.

دسترسی های برج F7 F8 تعاونی سپاشهر:

پروژه الهیه فرشته علاوه بر دسترسی مناسب و در زمان اندک به نزدبکترین ایستگاه مترو،فاصله بسیار اندکی نیز تا بزرگراه خرازی(همت)،حکیم(همدانی) و نیز اتوبان تهران-کرج دارد.

امکانات برج الهیه فرشته F7 F8 منطقه ۲۲:

-۱۶۶ پارکینگ

-سه لاین آسانسور

_سالن ورزشی

-لابی مجلل

-سالن اجتماعات

-۱۵۰ انباری

-سالن بازی کودکان

و…

انتخاب طبقه و واحد در پروژه الهیه فرشته F7 F8 چیتگر:

در این پروژه همچون سایر پروژه های تعاونی ساز دیگر،انتخاب طبقه و جهت واحد منوط به رتبه بندی می باشد که تعاونی مربوطه انجام میدهد؛بدین شکل که ملاک رتبه بندی خوش حسابی اعضا در پرداخت اقساط و پرداخت بموقع آن میباشد؛طبیعیست که افرادی که خوش حساب تر باشند دارای رتبه بهتری بوده و میتوانند طبقه و جهت مناسب تری را انتخاب نمایند.

در نظر داشته باشید که تعاونی سپاشهر مرجع اصلی تعیین زمان انتخاب واحد میباشد؛منتها این زمان بطور معمول و بر حسب تجربه معمولا پس از عبور پروژه از ۷۰ درصد مراحل عملیات ساخت میباشد.

برج الهیه فرشته F7 F8  شهرک مرواریدشهر در چه مرحله ایست:

پروژه الهیه فرشته در مرحله اسکلت میباشد.

بطور مجزا برج F7 در مرحله اسکلت طبقه ۱۷ و دیوار چینی طبقات ابتدایی قرار دارد و برج F8 در مرحله اسکلت طبقه ۷ میباشد.

زمان تحویل پروژه F7 F8:

پایان پروژه الهیه و فرشته با توجه به روند کار و نیز حجم عملیات باقی مانده از پروژه  در سال ۱۴۰۶ است .

فاصله برج الهیه فرشته تا دریاچه چیتگر:

حدودا ۹ دقیقه

فاصله پروژه تا ایرانمال:

حدودا ۶ دقیقه

فاصله پروژه الهیه فرشته تا باملند:

حدودا ۱۲ دقیقه

برج الهیه فرشته F7 F8 و سرمایه گذاری:

دید منطقه ای:

با توجه به رو به رشد بودن منطقه و نیز ساخت و سازهای عمرانی در حال انجام خصوصا در شهرک مروارید شهرو نیز آب و هوای مناسب تر این منطقه نسبت به سایر نقاط تهران و نیز مضافا قرارگیری پروژه در لوکیشنی مناسب از شهرک مرواریدشهر میتوان گفت که این پروژه از حیث لوکیشن و موقعیت جهت سرمایه گذاری جایگاه مطلوبی را دارا میباشد.

دید پروژه ای:

با توجه به دایر و فعال بودن پروژه و نیز رابطه ی مستقیم پیشرفت مرحله به مرحله پروژه با سود خریدار و نیز رزومه مناسب اعضای هیئت مدیره تعاونی سپاشهر و همچنین افزایش روز افزون مبلغ زمین تراکم منطقه و به موازات آن افزایش امتیاز و سود سرمایه گذاران،میتوان از این حیث نیز به پروژه الهیه فرشته نمره قبولی را داد.

پروژه مذکور از حیث سرمایه گذاری ملکی دارای  شرایط مطلوبی است.

پروژه F7 F8 و سکونت:

فعالیت کارگاه های ساختمانی مختلف در حال انجام عملیات ساخت در مجاورت و نزدیکی موقعیت مکانی پروژه الهیه فرشته و سرو صدا و زبالات کارگاهی ناشی از آن و نیز عدم دسترسی نزدیک به هایپرمارکت و مغازه های تامین نیازهای اولیه خانوار،در کنار عدم تکمیل سایر پروژه ها و بافت و تراکم جمعیتی محدود ساکن در شهرک مرواریدشهر سبب شده که این پروژه در حال حاضر شرایط مطلوب و مناسب جهت سکونت را دارا نباشد.  این پروژه و در کل شهرک مروارید شهر حدودا از سال ۱۴۱۰ میتواند شرایط و امکانات بسیار مطلوبی را برای سکونت دارا باشند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره اطلاعات خود را وارد کنید